Yapımını NGM & 03 Medya'nın üstlendiği, senaryosunu Eylem Canpolat, Ozan Aksungur, Defne Gürsoy, Oğuz Ayaz ve Gamze Arslan Çelik 'in kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak' ın oturduğu Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde şo

İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti


Sefirin Kızı Gün Değiştirdi!

Star TV; Sefirin Kızı dizisinin gününü değiştirdi. Pazartesi akşamları uzun zamandır beklenen iddialı dizi " Kağıt Ev"  başlıyor. Bu nedenle Sefirin Kızı artık pazartesi günü yayınlanmayacak.Sefirin Kızı Yeni Bölüm Ne Zaman?

Sefirin Kızı artık salı günleri yayınlanacak. 20 Nisan Salı günü yeni bölümü ile Sefirin Kızı Star Tv'de yayınlanmaya devam edecek.

Star TV 'de yayınlanan Sefirin Kızı; her geçen hafta reytinglerde düşüş yaşamaya devam ediyor. Nare karakterini canlandıran Neslihan Atagül'ün  hastalığı nedeni ile kadrodan ayrılmasından sonra hikaye tamamen değişmişti. İlk olarak Gediz karakterini canlandıran Uraz Kaygılaroğlu senaryo gereği ölerek diziye veda etmiş ve Mavi karakteri ile Tuba Büyüküstün diziye dahil olmuştu. Mavi karakterine can veren  Tuba Büyüküstün ve Sancar Efe'yi canlandıran Engin Akyürek aşkı ekranlara gelmeye başlamıştı. Fakat bu durumu izleyici sevmedi ve reytinglere yansıdı. Reytinglerde hüsrana uğrayan Sefirin Kızı Mayıs ayında final yapıyor.