Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinden sürpriz ayrılık! Her hafta yayınlandığı pazartesi akşamları çok sevilen Sefirin Kızı dizisinde beklenmedik ayrılık yaşandı! Sefirin Kızı dizisi bu ayrılık sonrası final yapıyor iddiası güçlendi! Sef

Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinden sürpriz ayrılık! Her hafta yayınlandığı pazartesi akşamları çok sevilen Sefirin Kızı dizisinde beklenmedik ayrılık yaşandı! Sefirin Kızı dizisi bu ayrılık sonrası final yapıyor iddiası güçlendi!

Sefirin Kızı dizisinde şok veda!

Başrollerinde Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'ün yer aldığı, yönetmenliğini Emre Kabakuşak'ın üstlendiği, senaryosunu Eylem Canpolat ve Ozan Aksungur’un kaleme aldığı O3 Medya ve NGM imzalı Sefirin Kızı dizisinden bir veda daha!

Sefirin Kızı Kavruk öldü mü?

İlk bölümden itibaren dizide yer alan Kavruk karakteri Sefirin Kızı dizisine veda etti! Gözyaşları sel olan sahnede Sefirin Kızı Kavruk ölerek veda etti! Kavruk ölüm sahnesi çalan "O Bizim kavuşmamız yarim mahşere kaldı" şarkısı ekran başındakileri ağlattı!

Sefirin Kızı Kavruk vedası!Edip Tepeli Sefirin Kızı dizisine neden veda etti?

Sezon sonu final iddiaları güçlenen Sefirin Kızı dizisinde Kavruk karakterini canlandıran Edip Tepeli, senaryo gereği final nedeniyle diziden ayrıldı!

Sefirin Kızı final mi yapıyor?

Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinden bu ölüm sonrası final iddiaları güçlendi! Star TV sezon sonuna yeni sezona hiç bir dizi bırakmama kararı bugün sızdı! Sefirin Kızı, Akrep ve Seni Çok bekledim dizileri final yaparak ekran macerasını tamamlayacak gibi görünüyor!