Yapımcılığını Mint Yapım'ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Bora Tekay'ın oturduğu TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisinin 13 Nisan yayın akışında olmadığı görüldü. Dizinin hayranları ise bu durumun nedenini merak etti.

Yapımcılığını Mint Yapım'ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Bora Tekay'ın oturduğu TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisinin 13 Nisan yayın akışında olmadığı görüldü. Dizinin hayranları ise bu durumun nedenini merak etti. Peki Seksenler neden yok, bitti mi?

Geçtiğimiz ay kaybettiğimiz dizinin efsanevi oyuncusu Rasim Öztekin'in vefatı tüm Türkiye'yi derinden üzmüştü. Fehmi babalarını kaybeden dizi seti de bu zor durum karşısında toparlanmaya çalışıyordu.

Rasim Öztekin'in üzücü vedasından sonra dizinin akıbeti merak konusu oldu. Senaryonun nasıl ilerleyeceği ve yeni Fehmi karakterinin kim olacağı sorularına cevap aranılıyordu. Yapım ise bu durum karşısında karar vermekte zorlanıyordu.Üzüntüden devam edemediler!

Senaryoda tamamen değişikliğe gitmek  zorunda kalan ve usta oyuncunun kaybına derinden üzülen, kadrosunda Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, İrfan Kangı ve Özlem Tokaslan'ın yer aldığı Seksenler dizisi bugün yayınlanan (12 Nisan Pazartesi) bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara bir müddet ara verdi.

Seksenler dizisi 13 Nisan salı günü ve sonrasındaki günlerde yayınlanmayacak. Seksenler dizisi yeni bölümleri yeni sezonun başlaması ile yayınlanacaktır. Birol Güven Seksenler dizisinin yeni sezonunda yeni bir Fehmi Baba karakteri ile anlaşabilir. Konu ile ilgili gelişmeler oldukça paylaşacağız!