Yapımcılığını Mint Yapım'ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Bora Tekay'ın oturduğu TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisinin 12 Nisan Pazartesi sezon finali yaptı. Geçtiğimiz ay kaybettiğimiz dizinin efsanevi oyuncusu Rasim Öztekin'in vefatı t

Yapımcılığını Mint Yapım'ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Bora Tekay'ın oturduğu TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisinin 12 Nisan Pazartesi sezon finali yaptı.

Geçtiğimiz ay kaybettiğimiz dizinin efsanevi oyuncusu Rasim Öztekin'in vefatı tüm Türkiye'yi derinden üzmüştü. Fehmi babalarını kaybeden dizi seti de bu zor durum karşısında toparlanmaya çalışıyordu.

Rasim Öztekin'in üzücü vedasından sonra dizinin akıbeti merak konusu oldu. Senaryonun nasıl ilerleyeceği ve yeni Fehmi karakterinin kim olacağı sorularına cevap aranılıyordu. Yapım ise bu durum karşısında karar vermekte zorlanıyordu.

Senaryoda tamamen değişikliğe gitmek  zorunda kalan ve usta oyuncunun kaybına derinden üzülen, kadrosunda Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, İrfan Kangı ve Özlem Tokaslan'ın yer aldığı Seksenler dizisi 12 Nisan Pazartesi bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara bir müddet ara verdi.

Seksenler dizisi yeni bölümleri yeni sezonun başlaması ile yayınlanacaktır. Birol Güven Seksenler dizisinin yeni sezonunda yeni isimlerin geleceğini daha önceden duyurmuştu ve ilk isim belli oldu!

Volkan Demirel'in eşi kadroya dahil oldu! 

Ünlü futbolcu Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel TRT 1'in fenomen dizisi Seksenler dizisine dahil oldu. Zeynep Demirel ilk oyunculuk deneyimini Seksenler dizisi ile yaşayacak.

Birol Güven yeni bir Fehmi Baba karakteri ile de anlaşabilir. Seksenler dizisi yeni sezonunda daha yeni isim ekleyerek devam edecek. Genişleyen hikayesi ile ekranlarda yer alacak. Henüz yeni sezonuna ne zaman başlayacağı belli değil ama yaz sezonunda ekranlarda olması bekleniyor. Konu ile ilgili gelişmeler oldukça paylaşacağız!