Bir Zamanlar Çukurova dizisinde canlandırdığı Saniye karakteriyle şöhrete kavuşan Selin Yeninci, şimdilerde birbirinden cesur halleriyle adından söz ettiriyor.

Selin açtıkça açıyor ‘dur’ diyeni elinin tersiyle itiyor! Çukurova’nın Saniye’si sütyensiz boylu boyunca uzandı... 1988 doğumlu Selin Yeninci daha önce pek çok projede yer alsa da patlamasını Bir Zamanlar Çukurova ile yaptı. Atv ekranlarında yayınlana ve şimdilerde final yapmaya hazırlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde canlandırdığı Saniye karakteriyle bir anda yıldızı parlayan Selin Yeninci belki de Çukurova’dan en karlı çıkan isimlerden biri oldu. Dokuz Eylül Üniversitesi mezunu olan Selin Yeninci, Cennetin Sırları, Galip Derviş, Tatlı Küçük Yalancılar, Kaçın Kurası, Yüz Yüze, Avlu gibi diziler de rol alsa da şansı Bir Zamanlar Çukurova sayesinde döndü. 2018 yılında yayın hayatına başlayan Bir Zamanlar Çukurova’da aslında bir yan rol canlandırsa da herkesten daha ön planda oldu.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Gaffur’un eşi Saniye karakterine hayat verdi Selin Yeninci. Özellikle ilk iki sezon pek sevilen bir karakter olmadı. Özellikle Züleyha’ya yönelik yaptığı şeyler izleyicinin saç baş yolmasına neden oldu. Ancak işler sonrasında bambaşka bir yere evrildi. Hünkar Yaman’ın ölümünden sonra Züleyha’yla arası düzelen ve adeta can yoldaşı olan Saniye, eşi Gaffur’dan kahyalığı da aldı ve Yamanlar çiftliğinin de kahyası oldu. İzleyicinin bayılarak izlediği isimlerden biri olan Selin Yeninci’nin oyunculuğunu İbrahim Tatlıses de övmüştü. Selin Yeninci’nin diziye vedası ise ölüm oldu. Dizide konağın bir diğer hizmetlisi olan Gülten’le birlikte kazada hayatını kaybeden Saniye’nin hikayesi bitti, Selin Yeninci de diziye veda etti.
Yeninci’nin bir sonraki durağı ise Tv 8 ekranlarında yayın hayatına başlayan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi oldu. Ancak 5 bölüm sonra Tv 8 Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi için final kararı aldı.

RTÜK Kararı Sonrası Survivor All Star 2022 Kupası Nisa’dan Alındı mı? Acun Ilıcalı Hata Üzerine Hata Yaptı! RTÜK Kararı Sonrası Survivor All Star 2022 Kupası Nisa’dan Alındı mı? Acun Ilıcalı Hata Üzerine Hata Yaptı!

Şimdilerde dizisi final yapacak olan Selin Yeninci geçtiğimiz günlerde de Cannes Film Festivali’ni sallamıştı. Emin Alper’in yeni filmi Kurak Günler’de rol alan Selin Yeninci performansı ayakta alkışlandı. Öte yandan Selin Yeninci’nin sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiriyor. Önceki gün sütyesiz paylaşımlarıyla balkon pozu veren Selin Yeninci’yi görenler neye uğradığını şaşırdı. İşte Selin Yeninci’nin sosyal medyayı yerinden oynatann o pozları...

KAYNAK: ilan365.net