Başrollerini Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisine yeni transfer! Oyuncu kadrosunda Neslihan Yeldan, Melisa Döngel, Bige Önal, Evrim Doğan, Anıl İlter, Sarp Bozkurt ,Alican Aytekin gibi başarılı isimler yer aldığı Sen Çal Kapım

Başrollerini Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisine yeni transfer! Oyuncu kadrosunda Neslihan Yeldan, Melisa Döngel, Bige Önal, Evrim Doğan, Anıl İlter, Sarp Bozkurt ,Alican Aytekin gibi başarılı isimler yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar'ın oturduğu, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu'nun üstlendiği ve senaryosunu ise Ayşe Üner Kutlu'nun kaleme aldığı sevilen Fox Tv ekranlarında her cumartesi saat 20:00'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin kadrosuna Pelin Uluksar'ın dahil olduğu öğrenildi.

Yaz sezonunda da ekranlarda yer almaya devam edecek olan romantik komedi türündeki Sen Çal Kapımı dizisi senaryoda da değişiklikler yapılarak daha eğlenceli hale gelmeye başladı. Özellikle yayınlanan son bölümde Eda ve Serkan'ın dedektifler gibi iz sürmesi gündeme damga vurdu. Sosyal platformlarda tekrar bölümleri ve yurtdışı izlenim oranı yüksek olan dizi tüm yaz ekranlarda yer alacak. Bu nedenle kadroda daha yeni isimler görülecek.

Pelin Uluksar'ın diziye dahil olmasının ardından gözler oyuncuya çevrilerek merak edilmeye başlandı. Henüz hangi karaktere can vereceği ise belli olmadı. Diziye dair gelişmeler oldukça paylaşmaya devam edeceğiz. Peki Pelin Uluksar kimdir? İşte oyuncu hakkında merak edilenler.. 

Pelin Uluksar kimdir?

25 Eylül 1994 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tiyatro bölümü mezunudur. 1.72 boyunda ve 55 kilodur.

Eğitimini tamamladıktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde diksiyon ve oyunculuk üzerine ders almıştır.  İlk olarak reklamlarda yer alan oyuncu daha sonra No:309 dizi ile ekranlara gelmiştir. Yer aldığı yapımlardan bazıları ise şunlardır:

7 Melek

Vuslat

Bir Deli Rüzgar

No 309