Burak Özçivit Katar’da Burak Özçivit Katar’da
Serenay Sarıkaya yeni sevgilisi olay oldu! Çağatay Ulusoy ve Kerem Bursin sonrası Cem Yılmaz'la yaşadığı aşk sonrası olay olan Serenay Sarıkaya yeni sevgilisi gündeme bomba gibi düştü! Serenay Sarıkaya kalbini Haldun Demirhisar kaptırdığı iddia edildi!

Serenay Sarıkaya Haldun Demirhisar sevgili mi?

Serenay Sarıkaya yeni sevgilisi sosyal medyayı salladı. Serenay Sarıkaya'nın Haldun DEmirhisar'la aşk yaşadığı iddia edildi. Peki Haldun Demirhisar ve Serenay Sarıkaya sevgili mi? Haldun Demirhisar kimdir?

Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar aşkı gerçek mi?

Son olarak Cem Yılmaz'la sevgili olan ve evlenecekleri beklenirken ayrılan Serenay Sarıkaya sürpriz aşkı ortaya çıktığı iddia edildi! Serenay Sarıkaya ünlü mimar, işletmeci Haldun Demirhisar ile sevgili olduğu iddia edildi.

Haldun Demirhisar kimdir?

Haldun Demirhisar, Türkiye'nin en tanınmış mimarları arasında. Ayrıca Türkiye'nin en zengin isimleri arasında da yer alan Haldun Demirhisar, The Stay başta olmak üzere Çeşme'de Plage İsolee Beach ve Kuum Beach sahibi olarak biliniyor. Haldun Demirhisar Fazıl Say yakın dostluğuyla biliniyor! Haldun Demirhisar kaç yaşında? Serenay Sarıkaya kaç yaş büyük bilinmiyor!

Serenay Sarıkaya çok aşık iddiaları!Haldun Demirhisar'a çok aşık olan Serenay Sarıkaya, aşkına cevap vermek için Haldun Demirhisar 20 kiloa verdiği ve spora başladığı açıklanmıştı. Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar aşkı teknede başbaşa görüntüleriyle sızdığı iddia edilmişti.

Serenay takip etmeye başladı!Serenay Sarıkaya sevgilisi Haldun Demirhisar instagram adresinden takip etmeye başlayarak aşk resmen sızdığı açıklanmıştı. Haldun Demirhisar ve Serenay Sarıkaya artık saklanmayacağı söylense de Serenay Sarıkaya jest yalanlama geldi!

Serenay Sarıkaya hızlı yalanlama geldi!Serenay Sarıkaya tüm iddiaları ortaya çıkar çıkmaz 8 dakika içinde yalanladı ve haberi kınadı!

Editör: İlan35