Çukur yeniden başlıyor mu 2022? Çukur yeni sezon ne zaman 2022? soruları sorulurken Aile dizisi ile alakalı gelişmeler mevcut.

Çukur yeniden başlıyor mu 2022? Çukur yeni sezon ne zaman 2022 soruları şu sıralar başlaması planlanan Aile dizisi açıklaması sonrasında araştırılıyor. Ve Aile dizisi Çukur dizisinin devasmı niteliğinde olduğu iddia edilirken, şimdiler de Çulur dizisinin tekrar başlayacağı şok bilgi olarakl açıklandı.

4 sezon boyunca  Pazartesi akşamları 131. bölüm süren  ve ani final kararıyla herkesi şaşırtan Çukur dizisi Show Tv'nin vazgeçilmez serisi olarak hala daha anılıyor. öyle ki bir dizi düşünün Pazartesi akşamlarının müdavimi, oyuncularının karakterleri ile özdeşleştiği hatta, o isimlerle tanındığı,  tüm dünya da sevilmiş ve herkes üzerinde çok büyük etkiler buırakmış bir dizi...

Oyuncu kadrosunun genişliği, başarısı.... Çukur yeniden başlıyor mu 2022? Çukur yeni sezon ne zaman 2022 sorularını halşa daha sordururken, Peki Çukur ne zaman başlayacak ... İşte detaylar...

Çukur dizisi başlayacak mı sorusunun yanıtını biz sizlere bu haberimizde vereceğiz. 

Konusu gereği Çukur dizisi Yamaç'ının Çukur'a geri dönmesi ve Çukur'u kimseye kaptırmamak için verdiği mücadelenin gerek duygusal gerekse de mafya sever hali, izleyiciyi büyülemekteydi. 

Çukur 1. sezonunda Yamaç'ın Salih Koçovalı ile savaşını izlediğimiz, İkinci sezonunda Karakuzular ile başlayan mücadelenin anlatıldığı Çukur yeni sezon ile alakalı gelimşmeler mevcut. Peki Çukur dizisi başlayacak mı? Çukur yeni sezon olacak mı 2022?

Çukur 2. sezonun ortalarında Karakuzulardan Temizlenen mahalle de yeni düşmanlar mevcut oldu. Karakuzularda kalan bir ismin İdris ve Yamaç'ı bir araya getirerek başlatılan mücadele sonrasında yaz finaline giren Çukur dziisi sonrasında  Yamaç koçovalı İdris koçovalı'yı Ailesi için öldürmek zorunda kaldığı anlar herkesi ağlattı.

 Çukur yeni sezonunda Yamaç kafayı yemiş, Sena'yı da kaybetmenin acısını yaşamıştı. İşte final geliyor dedirten sahneler de Çukur yeniden başlayacak mı sorusu olarak şimdilerde soruluyor. 

Çukur 3. sezonunda Erdenetler'in savaşının başlaması sonrasında olaylar karışırken, Bir de Çukur son sezonda Amca Cumali çıkması ile Çukur dizisi 131. bölümünde final yaptı.

Şimdilerde akıllarda bir soru. Aile dizisi yeni Çukur mu? Yoksa Çukur baştan mı başlayacak?

Paralı platformların hayatımıza girdiği son senelerde Çukur dizisinin Exxen ya da Netflix gibi bir platformada karşımıza çıkacağı söyleniyor.  Ancak ortaya atılan iddialarda Aile dizisi devamı olarak söylenirken, Çukur dizisinin eski karakterlerinin başka dizilerde olması sebeiyle dizinin sil baştan başlamayacağını söyleyebiliriz. 

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?