Kızılcık Şerbeti konusu ve oyuncu kadrosu ile çok merakla araştırılırken, Kızılcık Şerbeti partnerleri Doğukan Güngör, Sıla Türkoğlu dizinin kanalın ve hatta tüm gündemdeki dizilerin gözbebeği olacak.

Kızılcık Şerbeti dizisi Mahkum dizisinin yerine Perşembe akşamı yayın hayatına başlayacak. Kızılcık Şerbeti oyuncu kadrosu ve Kızılcık Şerbeti konusu ile gündemden düşmek nedir bilmezken Kızılcık Şerbeti başrol oyuncu partnerleri Doğukan Güngör Sıla Türkoğlu şimdiden gözde çiftler arasındaki yerini aldı.

Kızılcık Şerbeti dizisi başlamadan önce oyuncuları çok araştırılıyor. Özellikle de Kızılcık Şerbeti anne kız rolü ile karşımıza çıkan Evrim Alasya ve Sıla Türkoğlu gözde ana kız olacak iken, Doğukan Güngör Sıla Türkoğlu çifti de yılın çiftleri arasında yer alacağa benzemekte. 

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Kızılcık Şerbeti konusu

Kızılcık Şerbeti konusu gereği iki farklı ailenin aşk sebebiyle bir arada gelmesini konu edinirken, Yayınlanan tanıtım fragmanı ile de tepkileri toplamıştı. Öyle ki Sosyal medya da olumsuz olarak yorumlanan her dizi reytinglerde başarı sağlayacağı bilinirken , en son olarak Yalı Çapkını dizisi karşımıza sosyal medyanın en çok konuşulanı olarak çıkmış ve sonrasında da değil gtünlük haftalık reytinglerin kazananı olmuştu.

Kızılcık Şerbeti konusu gereği zengin serbest bir aile ve teseddürlü normal halli bir aile karşımıza çıkarken, çatışma şeklinde zengin annenin teseddürlü aileyi küçük görmesi çok konuşulmuştu.

Doğukan Güngör Sıla Türkoğlu'nun aşkının konuşulacağı dizi Kızılcık Şerbeti oyuncuları arasında öylr isimnler yer alıyor ki... 

Kızılcık Şerbeti oyuncuları

En başta genellikle kendine güvenen kadın karakterleriyle karşımıza çıkan Evrim Alasya, Kırmızı Oda'da çok konuşulmuş ve sonrasında da Akrep dizisinde yuva yıkan kadın olmuştu. Şimdi de Kızılcık Şerbeti konusuna bakılacak olunursa Kızılcık Şerbeti oyuncularından Kıvılcım karakteri ile karşımıza çıkan Evrim Alasya çok dikkat çekecek ve sevilmeyecek.

Doğukan Güngör, Sıla Türkoğlu ise Kızılcık Şerbeti dizisi ile adeta küllerinden doğacak. İkilinin partner olacağı dizi de yılın çifti olarak sevileceği hatta bu ikili sayesinde Kızılcık Şerbetini zirveye taşıyacağı dizi Perşembe akşamları ekranlarda yayın mecrasına başlayacak.

Kızılcık Şerbeti 1. bölüm

Travmaları kocası ile boşandıktan sonra başlayan Kıvılcım iki kızını da geleceğe hazırlamak konusunda adeta çırpınan bir annedir.  Muhafazakar bir aileyle karşılaşan Kıvılcım, kızı Doğa'nın bu aile ile yapamayacağını düşünmesi ve vereceği savaş Kızılcık Şerbeti ilk bölümüne damgasını vuracağa benziyor.