Fox TV'nin Son Yaz'ı ile Star TV'nin Menajerimi Ara dizisinin yıldızlarının aşkı bilmeyenleri şoke etti. İşte aşkın detayları; Son Yaz dizisinin Yağmur'u Hafsanur Sancaktutan ile Menajerimi Ara dizisinin Barış'ı Deniz Can Aktaş'ın aşkı görenleri hayran

Fox TV'nin Son Yaz'ı ile Star TV'nin Menajerimi Ara dizisinin yıldızlarının aşkı bilmeyenleri şoke etti. İşte aşkın detayları;

Son Yaz dizisinin Yağmur'u Hafsanur Sancaktutan ile Menajerimi Ara dizisinin Barış'ı Deniz Can Aktaş'ın aşkı görenleri hayran bırakıyor. Peki ikili nasıl tanıştı?

Hafsanur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş ilk olarak Aşk Ağlatır adlı dizide tanışmış. İkili o zamandan beri sevgili. 16 bölüm süren Aşk Ağlatır dizisinde iki sevgiliyi canlandıran genç oyuncular o zamandan beri gerçek hayatta da sevgili.

Ancak iki genç isimde sosyal medyalarında birlikte fotoğraf paylaşmıyor. Durum böyle olunca ikili arasında her defasında ayrıldılar mı dedikodusu çıkıyor.

1993 doğumlu Deniz Can Aktaş ile 2000 doğumlu Hafsanur Sancaktutan 2019 yılından beri birliktelik yaşıyor.

Hafsanur Sancaktutan geçtiğimiz günlerde röportajında "hiç erkek arkadaşınızın mesajlarına gizlice baktınız mı?" Sorusuna hayır yanıtını vermişti. Sosyal medya kullanıcıları ise bu cevaba "Benim sevgilim Deniz Can Aktaş olsa ben telefonunu baştan aşağı bakardım her gün, boş birakamaya gelmez" diye yorum yaptı.