Survivor 27 Nisan elenen isim belli oldu! Survivor 2021 bu akşam veda eden isim belli oldu! Yayınlandığı her akşam reyting rekorları kıran Survivor veda eden isim kim? 27 Nisan 2021 Exxen SMS sonuçları göre veda eden isim belli oldu!

Yayınlandığı her akşam reyting rekorları kıran Survivor bu akşam sürpriz bir eleme gerçekleşiyor. Yayınlandığı salı akşamları eleme günü olan Survivor veda eden isim kim oldu?

Survivor 27 Nisan kim elendi? İlayda Şeker mi? Aleyna Çalışkan mı?

Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı

Survivor 2021'de bu hafta eleme potasına giren iki isim olmuştu! Survivor 27 Nisan 2021 tarihinde İlayda Şeker ve Aleyna Çalışkan arasında kıyasıya rekabet vardı! Survivor ilayda şeker mi Aleyna Çalışkan mı elendi? Survivor veda eden ismi sizlere açıklıyoruz! 27 Nisan 2021 Salı günü Exxen SMS sıralamasıyla birlikte veda eden isim saatler önce sizlerle!

27 Nisan 2021 Survivor İlayda Şeker elendi!

Survivor 2021'de bu hafta veda eden isim İlayda Şeker oldu! İlayda Şeker, Survivor programına veda ederek hayranlarını üzdü! 27 Nisan 2021 veda eden isim İlayda oldu!

İlayda veda etti!

Son haftalarda performansı en çok artıran, Aleyna ve Ayşe bile yenen İlayda vedası hayranlarını üzdü! Kısa sürede Survivor en sevilen ismi olan ve buraya kadar gelmesi bile mucize gösterilen Survivor 27 Nisan 2021 Exxen SMS sonuçlarına göre yarışmaya veda etti!

Survivor bu hafta veda eden isim Aleyna herkesi üzdü. Kimsenin çeyrek finale kadar gelemeyeceğini ve son 13'e kalmasına ihtimal vermeyen İlayda hayranları üzülse de Surivor tarihine ismini yazdırdı. 

27 Nisan Eleme konseyinde olay!

Survivor elem konseyi bu akşam TV8'de yayınlanıyor. Batuhan ve Melis krizinin yaşanacağı Survivor'da bir şokta Dora ve İsmail Balaban arasında kavga şok edecek!