Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2021 tüm heyecanıyla ekranlara gelmeye devam ediyor. 22 Nisan Perşembe akşamı 75. bölümüyle ekranlara gelecek Survivor'da acil durum konseyi toplanacak. Ünlüler ve gönüllüler takımlarını toplayan Ilıcalı, bir yarışmacının yaşadığı sakatlık sebebiyle devam edemeyeceğini söyleyecek. Bunun üzerine seyirciler de Survivor 2021'de yeni bir diskalifiye mi yaşanacak? araştırmaya başladı. Yarışmanın takipçileri, Survivor'da kim diskalifiye oluyor, acil durum konseyi neden toplandı? sorusunu yöneltiyor. Detaylar haberimizde...

Survivor kim diskalifiye oluyor?

Ekranların en çok izlenen yarışmalarından biri olan Survivor'da salı akşamı veda eden isim açıklandı. Yapılan SMS oymalaması sonucu adaya veda eden gönüllüler takımından Reşat oldu. Normalde perşembe akşamı eğlenceli anlara sahne olan yarışmada acil durum konseyi toplanacak. Perşembe günü 75. yeni bölüm ile seyirci karşısına çıkacak olan yarışmanın fragmanı merak uyandırdı. 

Survivor 22 Nisan akşamı acil durum konseyi toplanıyor. Acun Ilıcalı ise, ''Bugün itibariyle bir yarışmacımız Survivor'dan ayrılmak zorunda.'' ifadelerine yer verdi. Açıklamanın ardından hem ünlüler hem de gönüllüler takımında yarışmacılar göz yaşlarına hakim olamadı. Ancak yarışmaya veda edecek isim perşembe akşamı ekrana gelecek bölümde netlik kazanacak. Sosyal medyada elenecek isim hakkında iki tahmin yapıldı.

Survivor izleyicilerinin bazıları Survivor'a veda edecek ismin, geçtiğimiz haftalarda parkurdaki engele çarpan Merve Aydın olduğunu düşündü. Çünkü burnunda parçalı kırık olan Merve, bir süredir hastanede tedavi görüyor. Geçtiğimiz günlerde Merve'nin sağlık durumu hakkında konuşan Ilıcalı, tedavisinin iyi gittiğini ancak son kararı ada doktoru Metin Kuş'un vereceğini söyledi. Hatta Merve ile ilgili Metin Bey'in İstanbul ile görüştüğünü durmunun netlik kazanacağını açıklamıştı.

Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü

Survivor izleyicilerinin bir kısmı da diskalifiye olacak yarışmacının ünlüler takımında Çağrı olduğunu düşündü. Çünkü birkaç haftadır sakatlığı nedeniyle parkura çıkmayan ve benchte oturan Çağrı'nın iyileşmesiyle ilgili bir umudun olmadığı ortaya çıkacak. Zaten Aleyna'nın da bu nedenle tanıtımda o kadar ağladığını iddia ettiler.

Editör: İlan35