Survivor All Star 2022 kadrosu açıklandı! Kadroda Nisa Bölükbaşı, Barış Murat Yağcı ve Sercan Yıldırım yine beraber olarak ekrana geliyor! Aşk üçgeni kavgası yeniden!

TV8 ve Exxen'in patronu Acun Ilıcalı merakla beklenen yarışması Survivor All Star 2022 kadrosunu açıkladı.

Ünlüler ve gönüller takımı açıklanır açıklanmaz Twitter'da gündem oldu! Sosyal medyada taraflar şimdiden tartışmaya başladı.

Survivor All Star 2022 kadrosunda açıklanan isimler büyük bir kaosun habercisi! Özellikle Barış ve Nisa'nın yeniden birlikte yer alması maagzinde bol bol yeniden manşet olacak gibi duruyor.

Geçtiğimiz sene Sercan Yıldırım takım arkadaşı Nisa'ya duygularını açıklamış ancak red yemişti. Yarışmadan sonra Nisa kardeşim dediği Barış Murat Yağcı ile aşk yaşamaya başlamış ikili manşetlerden düşmemişti.

Nisa ve Barış'ın yarışmdan sonra yaptıkları paylaşımlar kimilerince antipatik bulunmuş ve tepki görmüş anca büyük etkileşim almıştı.

Acun Ilıcalı Survivor All Star 2022 yarışmasında yine yaptı yapacağını. Yarışmada yer alacak kaoslar adeta grup grup yer aldı. Onlardan biri de Sercan, Nisa ve Barış aşk üçgeni. Survivor hayranları yarışmada şimdiden kaos kokusu aldıklarını yorumlarda tartışmaya başladı bile.

Survivor All Star 2022 kadrosu şu şekilde;

Kraliyette Unvanlar Alındı! "Monarşiyi Küçültmek İçin" Dendi Ama Kraliyet Karıştı! Sekiz Torundan Dördü Artık Unvansız! Kraliyette Unvanlar Alındı! "Monarşiyi Küçültmek İçin" Dendi Ama Kraliyet Karıştı! Sekiz Torundan Dördü Artık Unvansız!

Ünlüler;

Adem, Atakan, Furkan, Mert, Sercan, Barış, Atakan, Aycan, Elif, Batuhan, Merve, Nagihan, Sema, Birsen

Gönüllüler;

Anıl, Hikmet, Gökhan, Ogeday, Ardahan, Berkan, Yasin, Gizem, Berna, Sude, Seda, Evrim, Nisa