TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021'de 20 Nisan salı akşamı eleme konseyi heyecanı yaşanacak. Ünlüler ve gönüllüler takımında Dora ve İlayda'nın aday olduğu gecede şoke eden bir gelişme yaşanacak. Çünkü Survivor 74. bölüm fragmanında ünlüler takımın

Survivor tüm heyecanıyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Ünlüler ve gönülüler arasında mücadelenin bitmediği yarışmada zaman ilerledikçe gerginlikler de artıyor.  Survivor 74. yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı'nın açıklaması izleyenleri meraklandırdı. Bunun ardından da sorular da art arda gelmeye başladı. Peki Survivor İsmail Balaban eleniyor mu, ne oldu? 

Dün Survivor 2021'in en büyük ödülünün verildiği gecede kazanan gönüllüler takımı oldu. Dokunulmazlık oyunlarının ardından salı akşamı da eleme konseyi gerçekleştirecek iki takım arasından bir isim adaya veda edecek. 74. yeni bölüm fragmanında ise Acun Ilıcalı'nın ada konseyinde sarf ettiği sözler dikkat çekti. 

Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü

İsmail Balaban hakkında açıklama yapan Ilıcalı, ''Önemi bir konuya girmem gerekiyor ve bu konu İsmail Balaban ile ilgili. Açıkçası bizim limitlerimizi bu sezon ilk defa ciddi derecede zorladı.'' ifadelerine yer verdi. Ancak İsmail Balaban'a ne olduğu ve açıklamanın konusu ise salı akşamı ekrana gelecek bölümde netlik kazanacak.  

Survivor Ekstra'da ise konuyla ilgili birkaç tahmin yapıldı. Ekstra yorumcularından Hakan Hatipoğlu, İsmail'in de yiyecek konusunda bir kural ihlali yaptığını düşünürken; Semih ve Sema ise daha bir bir şey olduğunu belki de iletişim ödülünde yaşanan bir durum olduğu söylendi.

20 Nisan Survivor İsmail Balaban diskalifiye mi olacak?

Böyle bir durum çok mümkün görünmüyor. Ancak bu sezon Survivor'da özellikle yemek konusunda birçok ihlal yaşandığı için Acun Ilıcalı, haliyle sinirlendi. Bu nedenle de İsmail'e kızdı. Tahminlerimize göre yemek konusunda bir fırsatı değerlendiren İsmail, diğer arkadaşları gibi ödül oyunlarından men cezası alacaktır.