Survivor Mert ve Makbule sevgili mi? Makbule Şakalakoğlu kimdir? Mert, Sude’yi aldattı mı?

Survivor 2022’de aşk rüzgarları esmeye devam ederken ada yine karıştı. Mert ve Sude’nin sevgili çıkması sonrasında açığa çıkan gerçekler, Mert’in sevgililer günü jesti sonrasında yeniden konuşulmaya başlandı. Peki Survivor Mert ve Makbule sevgili mi? Makbule Şakalakoğlu kimdir? Mert, Sude’yi aldattı mı?

Survivor 2022’de geçtiğimiz haftalarda Mert ve Sude’nin aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Ancak bunu öğrenen Nisa, Mert’in kendisinin yakın arkadaşı olan Makbule ile aşk yaşadığını öne sürmüştü. Bu iddialar üzerine Sude Burcu gözyaşlarına boğulmuş, Mert ise kendisini ifşa eden Nisa ve Ogeday’dan hesap sormuştu. Mert ve Sude kendilerine verilen görüşme şansı ile ilişkilerini toplarlardı ancak Nisa’nın iddiaları bitmedi. Peki Survivor Mert ve Makbule sevgili mi? Makbule Şakalakoğlu kimdir?

Survivor Mert ve Makbule sevgili mi?

Survivor’da yarışan oyuncu Mert Öcal ihanet iddiaları ile gündeme geldi. Adada Sude Burcu ile aşk yaşadığı ortaya çıkan Mert’in dışarıda ise Survivor’un eski yarışmacılarından Makbule Şakalakoğlu ile uzun zamandan beri sevgili olduğu öne sürüldü. Bu iddiayı ortaya atan ise Makbule Şakalakoğlu’nun yakın arkadaşı Nisa Bölükbaşı oldu. Mert’in Sude ile aşk yaşadığının ortaya çıkması sonrasında Makbule Şakalakoğlu sosyal medya hesabından Mert’i takip etmeyi bıraktı.

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

survivor-mert-ve-makbule-sevgili-mi-makbule-sakalakoglu-kimdir-2

Makbule Şakalakoğlu’ndan flaş paylaşım

Survivor All Star’ın bugün ekrana gelen bölümünde Mert, Sude’ye sevgililer günü çiçeği veriyor. Mert ve Sude arasında romantik anlar yaşanırken oyun sonunda ise Sude ve Nisa arasında bir tartışma çıkıyor. Gerginliklerle dolu yeni bölüm fragmanının yayınlanması sonrasında Makbule Şakalakoğlu’nun sosyal medya paylaşımı sosyal medyaya damga vurdu. Sosyal medya hesabından Nisa ile bir fotoğrafını paylaşan Makbule, yakın arkadaşının kendisine olan desteğine de karşılık vermiş oldu.