Survivor 2022 All Star'da haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynandı ve bu haftanın ikinci eleme adayı da belli oldu. Olaylı geçen dokunulmazlık oyununda iki takımda da kavgalar çıkarken özellikle Sercan ve Nagihan gerginliği geceye damga vurdu. Survivor'da ikinci eleme adayı kim oldu? Survivor'da dün sürgün adasına kim gitti?

Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2022 All Star hız kesmeden devam ediyor. Özellikle dokunulmazlık oyunları ile yoğun ilgi çeken yarışma programında dün akşam haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Bugün Survivor klasiği olan salıncak oyununun oynandığı yarışma programında kazanan takım da belli oldu? Peki Survivor'da 2. elenen adayı kim oldu? Survivor 27 Şubat 2022 Sürgün adasına kim gitti?

Dokunulmazlık oyunu olaylı geçti

TV8 de bu sezon forması ile ekranlara gelen ünlüler ve gönüllüler takımının kıyasıya rekabetine ekrana Taşıyan Survivor 2022 de haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu dün akşam oynandı. Bu hafta oynanan ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazanmış ve eleme adayı olarak gönüllüler takımında Evrim’in ismi yazılmıştı. Evrim gözyaşları içerisinde Sürgün adasına giderken Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyunu ise bir hayli olaylı geçti. Sema ve Sercan arasında seçmeler nedeni ile başlayan gerginlik Nagihan ve Sercan arasına sıçradı. Sercan Yıldırım, görüşmeden Ayrılmak istediğini söylerken Ada konseyinde Acun Ilıcalı bu konuyu gündeme getirdi. Sercan Yıldırım yarışmada kaldı ancak bundan sonrasında ünlüler takımında karışıklıklar devam edecek gibi görünüyor.

survivorda-2-eleme-adayi-belli-oldu-surgun-adasina-kim-gitti-2

Survivor'da 2. eleme adayı kim oldu 27 Şubat 2022?

Diğer yandan dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı ada konseyinde bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Bu hafta yapılan oylama sonucunda adı yazılan yarışmacı aşkım oldu.  Yarışmaya yedeklerden dahil olan aşkım üstüne bir de sakatlanınca istediği gibi performans gösteren en düşkün hafta haftanın eleme adayları Şimdilik Aşkım ve Evrim ancak bu akşam oynanacak olan dokunulmazlık oyunu sonucunda yeni bir eleme adayı daha çıkacak.