Tozkoparan İskender 3. sezonu ile ekranlarda fırtına estiriyor.

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!
Tozkoparan İskender 3. sezonu ile ekranlarda fırtına estiriyor. Özellikle çocuklar tarafından çok sevilerek izlenen Tozkoparan İskender dizisi en son 18. bölümü ile 11 Nisan Pazar günü saat 17:30'da yayınlandı. İzleyiciyi ekran başına kilitleyen bir bölümden sonra sabırsızlıkla 19. bölümü bekleniyor. Fakat Tozkoparan İskender dizisinde önemli bir karar alınarak yayın saati değiştirildi. Peki Tozkoparan İskender 19. bölüm ne zaman saat kaçta yayınlanacak?

Tozkoparan İskender Yayın Saati Değiştirildi!

Tozkoparan İskender dizisinin yayın saati değiştirildi. Bu değişikliğin sebebi ise Ramazan ayında olduğumuz için yayın akışında farklı programların olması nedeni ile Tozkoparan İskender dizisinin saati değişti. Daha önce pazar günleri 17:30'ya yayınlanan Tozkoparan İskender Ramazan boyunca 16:00'da yayınlanacak.Tozkoparan İskender Yeni Bölüm Ne Zaman? 

Tozkoparan İskender dizisinin 19.yeni bölümü 18 Nisan Pazar günü saat 16:00'da ekranlarda olacak.

Tozkoparan İskender Oyuncuları Kimler?

Tozkoparan İskender dizisinin yeni sezon kadrosunda eski isimler olduğu gibi yeni isimlerde bulunuyor. Çağan Efe Ak, Yusuf Gökhan Atalay, Burak Alkaş ,Defne Erşen, Deniz Erayvaz, Mert Erdoğdu Fırat Albayram, Sera Tokdemir, Tuana Naz Tiryaki, Esat Polat Güler, Yağız Kılınç, Ülkü Hilal Çiftçi, Leyla Kırşan, Muhittin Korkmaz, Esin Gündoğdu, Mehmet Emin Kadıhan ve Suna Selen gibi isimler bulunuyor. Süper kahraman olan İskender’i Çağan Efe Ak canlandırıyor.