Armağan Çağlayan Youtube programında yine ses getirmeyi başardı! Her hafta birbirinden ünlü isimleri konuk eden Armağan Çağlayan bu hafta konuğu Zerrin Özer'di! Zerrin Özer programda çok konuşulacak açıklamalarda bulundu! Zerrin Özer Abim dediğim Ümit Gün

Armağan Çağlayan Youtube programında yine ses getirmeyi başardı! Her hafta birbirinden ünlü isimleri konuk eden Armağan Çağlayan bu hafta konuğu Zerrin Özer'di! Zerrin Özer programda çok konuşulacak açıklamalarda bulundu! Zerrin Özer Abim dediğim Ümit Güner'in tecavüzüne uğradım açıklamaları şok etti!

Zerrin Özer: Ümit Güner bana tecavüz etti!

Zerrin Özer'den çok konuşulacak açıklamalar! Geçtiğimiz günlerde vefat eden Ümit Güner'in kendisine tecavüz ettiğini söyleyen Özer "Olay başıma dayak yumruk yiye yiye geldi. Üstümde 180 kilo adam, hakkımı helal etmiyorum. O Zamanlar başkasına aşıktım ve bir tek Ümit Güner'e anlattım. Ablama, anneme söyleyemedim. Ailemi bitirirdim. Sustum! Bu adamın suratına baka baka çalışmaya devam etti. Yıllardır ağlamam siyah gözlük takmam bu yüzdendir, kimseye bakamadım" diyerek Ümit Güner kendisine tecavüz ettiğini itiraf etti!

Ümit Güner kimdir?

1962 doğumlu olan Ümit Güner, Ankara'lıdır. Zerrin Özer döneminde zengin plak dağıtımcıları arasında yer alıyor. Eski Kent Plak sahibi olarak bilinen Ümit Güner, babasından kalan plak şirketini batırmıştır.

Bir zamanlar her çıkan sanatçının albümü plakı Kent Plak deposuna gidip, Türkiye'ye orada dağıtılırdı.

Ankara'dna sonra istanbul'a gelen Ümit Güner, geçtiğimiz günlerde vefa ettiği biliniyor! Ümit Güner'in zengin, çok kültürlü, çağdağ, konuşken ve sempatik bir adam olduğu biliniyormuş ancak şu an tanıyanlar bile şok oldu. Aşırı şişman olduğu için çeşitli hastalıklar nedeniyle Amerika'ya yerleşen Ümit Güner, eşi de oldukça güzel bir insanmış.

Haber siteleri dünkü gibi yanlış Ümit Güner'i gösteriyor!Resimde yer alan ve Türkiye'de sunuculuk yapıp gafla işinden olan Ümit Güner ile plakçı Ümit Güner karıştırılıyor! Yukardaki resimde yer alan Ümit Güner ile Zerrin Özer tecavüz eden Ümit Güner aynı kişi değil!