ATV'nin iki başarılı sunucusu Esra Erol ve Müge Anlı'nın aralarının uzun zamandır açık olduğu biliniyordu şimdi ise ilan edildi...

ATV'nin iki başarılı sunucusu Esra Erol ve Müge Anlı'nın aralarının uzun zamandır açık olduğu biliniyordu şimdi ise ilan edildi...

Müge Anlı'nın sabah programında Esra Erol'a bu defa resmen savaş açtığı gündemde yerini aldı.

Olay nereden nasıl başladı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına gelen Ömer, bebeğiyle kaçan eşini bulmak için Müge Anlı'dan yardım istedi ve kısa sürede bulunan Kübra, Ömer'le ilgili şoke eden bir iddia ortaya attı.

Ömer'in ablasıyla kendisini aldattığını söyleyen Kübra bu bilgi ile Müge Anlı'yı sinirlendirdi.

Burak Özçivit Katar’da Burak Özçivit Katar’da

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bebeğiyle birlikte pencereden kaçan eşi Kübra'yı arayan Ömer, Müge Anlı'dan yardım isteyip de Ömer'in Kübra'yı ablasıyla aldattığı ortaya çıkınca Anlı sinir harbi yaşadı.

Ve sonra olanlar oldu...

Anlı, 'Benim programım birbirinden ayrılan ya da ayrılma aşamasındaki karı kocaların birbirini rezil etme platformu değil. Ben buna asla müsade etmem.' dedi ve bu sözler ise ikili ilişkilerin ön plana çıktığı Esra Erol'a resmi savaş ilanı olarak magazinde yerini aldı.

Her ne kadar aynı kurumda benzer programlar yapsalar da Esra Erol ve Müge Anlı'nın arasının iyi olmadığı kulis bilgisi olarak konuşuluyordu. Zaman zaman ise programlarında yaptıkları göndermeler ile bu durum daha çok ortaya çıkıyordu.

Geçtiğimiz yıllarda Müge Anlı'nın Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi ile ilgili, 'Taraftar her şeyi söyleyebilir' demesi ve Esra Erol'un da Müge Anlı'ya cevap niteliğindeki 'Kendini bilmez holiganlara sesleniyorum. Hangi takımı tutarsanız tutun, sahadaki futbolcuya küfretme hakkına sahip değilsiniz. Unutmayın o sahadaki de insan, onun da duyguları var. Özellikle bir futbolcunun ölmüş ailesine ya da aile bireylerine küfretmek ne bizim geleneğimize ne insanlığımıza sığar.' sözleri bu çekişmeye istinaden en çok konuşulanlardan olmuştu.