OGM Pictures'in yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç'ün oturduğu, Feyyaz Şerifoğlu ve Burcu Biricik'in başrolünde ve kadrosunda Hande Ataizi, Nur Sürer, Tamer Levent, Devrim Yakut, Nihal Menzin ve Selma Ergenç gibi oyuncuların yer a

OGM Pictures'in yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç'ün oturduğu,
Feyyaz Şerifoğlu ve Burcu Biricik'in başrolünde ve kadrosunda Hande Ataizi, Nur Sürer, Tamer Levent, Devrim Yakut, Nihal Menzin ve Selma Ergenç gibi oyuncuların yer aldığı Camdaki Kız dizisine sürpriz transfer!

Camdaki Kız  dizisinde Muzo karakteri gizemi ile pek çok kişi de merak uyandırdı. Dizinin yayınlanmış olan ilk bölümünde Muzo karakterinin yüzü görünmediği için izleyiciler de merak daha da arttı.  Peki bu gizemli kişi kim?Ve beklenen isim..

Camdaki Kız dizisinde Muzo karakterine başarılı oyuncu Enis Arıkan can verecektir. Daha öncede Enis Arıkan'ın bu rolde oynayacağı iddia edilmişti. O iddialar doğru çıkarak Enis Arıkan'ın Muzo karakterini canlandıracağı öğrenildi.

Muzo; evin oğullarından bir tanesidir. Oldukça içine kapanıktır. Odasının içinde kendisine bir hayat kurmuş olan ve odasından dışarıya asla çıkmayan Muzo, kuşlarını besleyerek zamanını geçirir. Aynı zamanda da şirketin mali işleri ile ilgilenir.Gülseren Budayıcıoğlu'nun romanları dizi olmaya devam ediyor. İlk olarak Özcan Deniz ve Aslı Enver'in başrolünde yer aldığı İstanbullu Gelin dizisi ile başlayan sonrasında Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı ile devam eden uyarlamalara bir yenisi daha eklendi. 4 uyarlamanın da ekranlarda reyting rekorları kırmasından sonra 5. olarak Camdaki Kız geldi.

Türk dizi tarihinde ilke imza atan Psikiyatr ve yazar Gülseren Budayıcıoğlu,  çıkardığı kitaplardan 5. dizi çekiliyor. Kitaplarındaki başarı dizilerde de devam ediyor.  Bu sezona damga vuran Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda ve Doğduğun Ev Kaderindir ekranlarda fırtına estiriyor. Şimdi ise Camdaki Kız ile bu başarının devam etmesi bekleniyor.