Yeni jenerasyonun sevilen oyuncularından birisi olan Volkan Keskin; 16 Ağustos 1983 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Aslan burcu olan yakışıklı oyuncu; 1.82 boyunda olmakla beraber 79 kg ağırlığındadır.

Volkan Keskin Nereli?

Volkan Keskin; Samsun doğumludur. Babasının mesleği sebebiyle birçok farklı ilde eğitim görmüştür. Lisans eğitimini ise 19 Mayıs Üniversitesi Elektronik bölümünde tamamlamıştır. Ardından Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü bitirmiştir. Yüksek lisans eğitimini ise Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünde Tiyatro ve TV Oyunculuğu üzerine yapmıştır. Bir dönem modellik yapan yakışıklı oyuncu, binicilik ve diğer sporlarla da yakından ilgilenmektedir. Bunların yanında boks ve yakın savunma dersleri almıştır. Dizi ve film oyuncusu olarak kariyerine devam etmektedir.

Volkan Keskin Kaç Yaşında?

Volkan Keskin; 16 Ağustos 1983 tarihinde doğmuştur. Bu yüzden, güncel tarih itibariyle 37 yaşında olduğunu söyleyebiliriz. 2021 yılının Ağustos ayında ise 38. yaşına girecektir.

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

Volkan Keskin Dizileri

Volkan Keskin, bir süre çeşitli defilelerde ve katalog çekimlerinde modellik yapmıştır. Ardından oyunculuğa ilk kez 2007 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan “Dağlar Delisi” isimli yapım ile adım atmıştır. Bu dizide Mekik karakterini canlandırmıştır. Dizinin oyuncu kadrosunda Merve Sevi, Hakan Boyav, Oya Okar, Sedat Mert ve Burçin Oraloğlu gibi isimler yer almıştır. Sonrasında 2010 yılında vizyona giren “Fetih 1453” isimli sinema filminde Balaban karakterini canlandırmak üzere anlaşmıştır ancak çekimler sırasında yaşanan kaza sonucu filmde yer alamamıştır.

2013 yılında yayınlanan ve Kudret Sabancı yönetmenliğinde çekilen “Karaoğlan” isimli sinema filminde başrol Karaoğlan olarak rol almıştır. Filmin oyuncu kadrosunda Müge Boz, Gaffur Uzuner, Özlem Yılmaz, Hasan Yalnızoğlu ve Hakan Karahan gibi isimler yer almıştır. Volkan Keskin, 2014 yılında “Vay Başıma Gelenler 2,5” isimli komedi türündeki sinema filminde Demircan karakterini canlandırmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda Yıldırım Memişoğlu, Bülent Çolak, Fatma Toptaş, Çiğdem Tunç ve Metin Zakoğlu gibi isimler yer almıştır.

Keskin, 2015 yılında vizyona giren “Yarının Adı Başka” isimli filmde başrol Mustafa karakterini canlandırmıştır. Bu film Türk- İran ortak yapımı bir projedir. Filmin oyuncu kadrosunda Zelal Dere, Fırat Tanış, Metin Keçeci ve Selahattin Taşdöğen yer almıştır. 2017 yılında ise Kanal D ekranlarında yayınlanan “İsimsizler” adlı aksiyon türündeki dizide Kürşad Yusufoğlu rolünde ekranlara gelmiştir. İki sezon devam ederek 27 bölüme ulaşan bu dizinin oyuncu kadrosunda Algı Eke, Çağkan Çulha, Uğur Güneş, Bülent Alkış ve Sedat Mert yer almıştır.

2017 yılında “Direniş Karatay” isimli filmde Olcayto rolünü canlandırmıştır. Çok kalabalık bir oyuncu kadrosu bulunan bu filmdeki yer alan başlıca isimlerden bazıları Mehmet Aslantuğ, Fikret Kuşkan, Yurdaer Okur, Alperen Duymaz ve Burcu Özberk’ tir. Volkan Keskin, 2017 ila 2018 yılları arasında TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Payitaht Abdülhamid” isimli dizide Murat rolünde ekranlara gelmiştir. Beş sezon devam ederek 148 bölüme ulaşan bu dizinin oyuncu kadrosunda Bülent İnal, Altan Erkekli, Cem Uçan ve Bahadır Yenişehirlioğlu yer almıştır. Dizide II. Abdülhamid’ in padişah olduğu dönem anlatılmıştır.

Keskin, 2019 yılında yayınlanan “Şampiyon” isimli dizide Uraz Koralp rolünde izleyicilerle buluşmuştur. 34 bölüm süren dizinin oyuncu kadrosunda ise Tolgahan Sayışman, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı ve Emir Özyakışır gibi isimler yer almıştır. Volkan Keskin, 2020 yılında yayınlanan “Uyanış: Büyük Selçuklu” isimli tarihi kurgu türündeki televizyon dizisinde rol almıştır. Dizinin başrollerini Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Gürkan Uygun, Hatice Şendil ve Kaan Taşaner paylaşmıştır. Etkileyici oyunculukların olduğu bu dizi, 28 bölüm sürmüştür.