Yasak Elma Zehra cinsiyet mi değiştirdi? Yasak Elma Zehra erkek mi? Soruları sosyal medyada yeniden alevlenmiş durumda. Bu anlamda FOX TV'nin en fazla izlenen ve bu dizinin oyuncusu olan Şafak Pekdemir kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Fox TV ekranlarında reyting rekorları kıran dizi Yasak Elma tüm hızı ile deavm ediyor. Yasak Elma dizisinde yer alan Pekdemir'in cinsiyeti ise araştırılmaya başlandı. 
Yasak Elma’da Zehra karakteri ile tanınan ve ses tonunun kalın olması ile "Erkek" sesine benzetilmesi ile ilgili açıklama yapan Şafak Pekdemir “Sesimin kalın olmasını küçükken dert ederdim ama şimdi seviyorum. Taksi durağını aradığımda tamam Şafak Bey diyorlar” açıklamasında bulunarak buna barışık olduğunu söyledi. Peki, Yasak Elma Zehra cinsiyet mi değiştirdi? Yasak Elma Zehra erkek mi? Şafak Pekdemir kimdir?

Yasak Elma Zehra cinsiyet mi değiştirdi? Yasak Elma Zehra erkek mi?

FOX TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma'nın oyuncusu Şafak Pekdemir'in sesi başına bela oldu. Kalın bir ses tonuna sahip olan ünlü oyuncunun erkek bulunduğu iddiaları yayıldı. Sosyal medyada cinsiyet değiştirdiği söylentileri de yayılınca her bireyin merak hususu oldu. Güzel oyuncu, mevzuya dair daha evvel de açıklama yapmıştı. Sıklıkla merak edilen bir husus olan ''erkek bulunduğu ve cinsiyet değiştirdiği'' savına seneler evvel cevap vermişti.

Ali Poyrazoğlu'nun Acı Günü Ali Poyrazoğlu'nun Acı Günü

Şafak Pekdemir, "Sesimin kalın olmasını küçükken dert ederdim ama şimdi seviyorum. Taksi durağını aradığımda, ''Tamam Şafak Bey' diyorlar" açıklamasında bulunmuş, sesiyle barışık olduğunu söylemişti.
 

Şafak Pekdemir kimdir?

19 Haziran 1988 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Şafak Pekdemir, Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nin Oyunculuk bölümünden mezun olduktan sonra 2009 senesinde Tersine Dünya adlı tiyatrosu ile Bakırköy Belediye Tiyatrolarında ilgi görmüştür.

2010 senesinde Savaş ve Barış adlı tiyatroda rol alan Pekdemir, 2011'de Şüphe ismindeki dizide Aslı Demircan karakterini canlandırmıştır. 2012 senesinde Leyla ile Mecnun dizisinde Nisan karakterini canlandıran Pekdemir, 2014 senesinde İncir Reçeli 2 filminde Halil Sezai ile başrol oynamıştır.