Yavuz Ertürk öldü mü? Yavuz Ertürk neden öldü? Yavuz Ertürk kimdir ve kaç yaşında öldü? WBC Balkan şampiyonu Yavuz Ertürk hayatını kaybetti. Ölüm haberinin basına yansıması sonrasında birçok hayranı ise ölüm sebebini araştırmaya başladı. Peki, Yavuz Ertürk neden öldü? Yavuz abi Türk'ün ölüm sebebi ne?

WBC Balkan şampiyonu Yavuz Ertürk’ün ölüm haberi spor camiasını yasa boğdu. Sporcunun vefat haberinin duyulması sonrasında birçok kişi ölüm sebebini merak etmeye ve araştırmaya başladı. Peki, Yavuz Ertürk kimdir, kaç yaşında ve neden öldü? Yavuz Ertürk'ün ölüm sebebi belli oldu mu?

Premier Lig'de teknik direktör rekoru kırıldı: 13 hoca değişti Premier Lig'de teknik direktör rekoru kırıldı: 13 hoca değişti

 WBC Balkan şampiyonu Yavuz Ertürk'ün Ölüm haberi Galatasaray taraftar grubu ultrAslan tarafından sosyal medyadan verildi. Koyu bir Galatasaray taraftarı olduğu bilinen Yavuz Ertürk, Çoğu zaman ultrAslan şortu ile çıkıyordu. Hayatını kaybeden boksörün biyografisi ve neden öldü de arama motorunda araştırılmaya başlandı. Peki, Yavuz Ertürk neden öldü? Yavuz Ertürk kaç yaşında öldü?

Yavuz Ertürk kimdir?

1987 yılında Yozgat'ta dünyaya gelen Yavuz Ertürk Almanya'nın Köln kentinde yaşıyordu. Boksör olan Yavuz Ertürk, Balkan şampiyonluğu unvanını kazanmıştı. Uluslararası arenada birçok maça çıkan Yavuz Ertürk, Almanya'da Göppingen'de şehrinde çıktığı karşılaşmada Arjantinli rakibinin makasla geçmeyi başarmıştı. Boks sporu ile 2008 yılından bu yana uğraşan Ertürk, WBA Asya Şampiyonluğu ve IBF Kıtalararası Şampiyonlukları kazandı.

Yavuz Ertürk neden öldü?

Galatasaray'ın taraftar grubu ultrAslan boksör Yavuz Ertürk’ün Hayatını kaybettiğini duyurdu. Ancak ünlü boksörün Neden hayatını kaybetti ile ilgili bir açıklama yapılmadı.