Yeşilçam 1. bölüm izle. Blutv ekranlarında yayınlanan Çağatay Ulusoy yeni dizisi Yeşilçam 1. bölüm tamamı izle! Yeşilçam dizisi 1. bölüm tamamı izle! Blutv yeni dizisi Yeşilçam ilk bölümüyle ekranlara geliyor!

Blutv yeni dizisi Yeşilçam ilk bölümüyle Blutv ekranlarına geliyor! Yayınlandığı her dizisi çok sevilen ve artık her ay yeni bir dizi yayınlayacağını açıklayan Blutv Yeşilçam dizisi ekranlara getiriyor!

Yeşilçam dizisi başlıyor!

Yapımcılığını ES Film'in, yönetmenliğini Çağan Irmak'ın üstlendiği, senaryosunu ise Levent Cantek ile Volkan Sümbül’ün kaleme aldığı dizinin başrolünde Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci  yer aldığı Yeşilçam 22 Nisan 2021 tarihinde Blutv ekranlarında yayınlanacak. Yeşilçam 1. bölüm full izle Blutv ekranlarında!

Yeşilçam 1. bölüm ne zaman?

Blutv yeni dizi ve projeleri verdiği tarihte 19:00 itibariyle yeni bölümleri yayınlıyor! Yeşilçam 1. bölümü 22 Nisan 2021 cuma günü 19:00'da sadece Blutv ekranlarında yayınlanacak!

Yeşilçam ücretsiz izlenebilecek mi?

Blutv geçtiğimiz haftalarda 3 gün ücretsiz olarak izleme fırsatı sunmuştu. Blutv yeni dizisi Yeşilçam 1. bölümü ekranlara gelecek. Ancak şu an için Yeşilçam 1. bölüm ücretsiz izleme bilgisi gelmedi. Blutv hafta sonuna bir sürpriz yaparsa sizlere aktarılacak!

Yeşilçam oyuncuları kimler?

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?

Semih Ateş (Çağatay Ulusoy): Semih Ateş hikayeler olmadan yaşayamayan, sinemadan gözü dönen, “Film çekemezsem ölürüm ben!” anlayışına sahip, hırslı ve genç bir prodüktördür. Tüm hayatı filmler olan sinema aşığı Semih Ateş’in tek amacı batan şirketini yeni bir film ile yeniden ayağa kaldırmak, Yeşilçam’da kaybettiği itibarını ve kendisini terk eden Yeşilçam’ın yıldız oyuncusu olan eski eşi Mine Cansu’yu yeniden kazanabilmektir.

Tülin Saygı (Afra Saraçoğlu): Hakan’ın, tesadüfen gördüğü ve yıldız ışığı olduğuna inandığı bir kızı, Semih ile tanıştırmasıyla Tülin oyunculuk dünyasına adım atar. Tülin, Yeşilçam’ın kapısını sadece güzel bir yüz değil gerçek bir sanatçı olmak için çalan genç ve güzel bir oyuncudur. Semih’ten ilk andan itibaren etkilenen Tülin, ışıltısı, zekası ve açık sözlülüğüyle başta Semih olmak üzere etrafındaki herkesi kendine hayran bırakmaktadır.

Mine Cansu (Selin Şekerci): Bir zamanlar Yeşilçam’ın en ünlü oyuncusu, Semih’in eski eşi olan Mine Cansu yaş almaya ve yavaş yavaş gözden düşmeye başlamıştır. Semih’e hala çok değer vermekte ancak birlikte olamayacaklarını da adı gibi bilmektedir. Tek başına, tırnaklarıyla kazıyarak çıktığı kariyer basamaklarını inmeye hiç niyeti olmayan Mine, Yeşilçam’da tutunabilmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır.

Reha Esmer (Yetkin Dikinciler): Yeşilçam’ın en ünlü prodüktörlerinden olan Reha, güçlü, zengin ve evli bir adamdır. Yeşilçam’da her yol bir şekilde Reha Esmer’e çıkar. Herkesin dostu gibi davransa da kişisel çıkarları ve iktidar hırsı sebebiyle düşman gördüklerini Yeşilçam’dan silmek için gücünü ve nüfuzunu kullanmaktan bir an olsun çekinmez.

İzzet Orkan (Özgür Çevik): İzzet, Amerika’dan gelen genç bir bürokrat ve siyasetçidir. Geleceğin başbakanı gözüyle bakılmaktadır. Sinema ve siyaseti iç içe düşünen İzzet, sinemanın Türkiye’de de ideolojik bir araç olarak kullanılmasının ve milli film yaptırmanın yollarını arar. Siyasetçi kimliğinin yanında karanlık bir özel hayatı ve karanlık hazları vardır.

Hakan İncekara (Bora Akkaş): Hakan, Semih’in biricik dostu, iş ortağı ve aynı zamanda başının da belasıdır. Mine Cansu’nun erkek kardeşi olan Hakan, ablasıyla boşanmasına rağmen eniştesi Semih’i yalnız bırakmamış ve en büyük destekçisi olmuştur. En büyük zaafı ise kadınlardır. Çapkınlıkları ve düşüncesizlikleri ile Semih’e zaman zaman illallah ettirse de her zaman Semih’in iyiliğini düşünüp onun yanında olmuştur.

Mümtaz Bolat (Altan Erkekli): Genç bir delikanlıyken Kosta Amca’nın ricasıyla Semih’i yanına alan ve ona Yeşilçam’da yol gösteren Mümtaz Bey, 20 yılı aşkın süredir Semih Ateş’le beraber çalışan bir sinema emekçisidir. Adana salonlarının son durumu, hangi filmin kaç hasılat yaptığı, hangi filmin çıktığı ve hangisinin battığı Mümtaz Bey’den sorulur.

Adviye Saygı (Nilüfer Açıkalın): Güzel kızı Tülin’i tek başına büyütmüş olan Adviye Hanım, kızının Yeşilçam’da başarılı olmasını en az Tülin kadar istemektedir. Kızı ve kendisi için en güvenilir insanları bulmaya çalışırken zaman zaman Yeşilçam’da yolunu kaybeden Adviye Hanım’ın en büyük zaafı ise renkli gece hayatı ve bir türlü vazgeçemediği içkidir.