Arka Sokaklar Zeliha diziden ayrılıyor mu? Yüsra Geyik devam edecek mi? merak konusu oldu. Başrollerini Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Zafer Ergin, Merve Oflaz ve Yüsra Geyik'in paylaştığı Arka Sokaklar, dün akşam 585.

Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü
Arka Sokaklar Zeliha diziden ayrılıyor mu? Yüsra Geyik devam edecek mi? merak konusu oldu. Başrollerini Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Zafer Ergin, Merve Oflaz ve Yüsra Geyik'in paylaştığı Arka Sokaklar, dün akşam 585. bölümüyle ekranlara geldi. İki haftadır Hüsnü Çoban'ın kızı Zeliha'nın başına gelenlerle mücadele eden ekip, Giray'ı hastanede yakaladı. Ancak daha öncesinde olay yerinden bulduğu silahı alan Zeliş, babasından önce Giray'ı vurdu. Bunun ardından izleyenler Zeliha'ya ne olacak? yüsrü Geyik Arka Sokaklar'dan çıkıyor mu? merak etti.

Arka Sokaklar dizisinde geçtiğimiz hafta Hüsnü Çoban kendisine ateş açan Nevbahar’ı vurdu. Giray da annesinin intikamını almak için Zeliş’in peşine düştü. Zeliş'i kaçırıp ona işkence eden Giray, bununla da yetinmedi ve ona tecavüzde etti. Bu yaşananlar herkesi kahrederken, dün yayınlanan yeni bölümde Zeliha'nın yaşadığı psikolojik travmayı gördük.Annesi Suat'ın mezarında bileklerini kesen Zeliha, hastaneye zor yetiştirildi. Tedavi olduğu sırada onun peşini bırakmayan Giray, kılık değiştirdi ve odasına girdi. İşte bu arada hüsnü çoban ve arkadaşları da Giray'ı yakalamak için oradaydı. Ancak Hüsnü'ye silah çeken Giray, tam ateş edecekken; Zeliş onu vurdu. Peki Zeliha tutuklanacak mı? Diziden ayrılıyor mu?

Arka Sokaklar Zeliha diziden ayrılıyor mu?


Arka Sokaklar dizisinde 15 yıldır var olan Zeliha karakterine ne olacak henüz bilmiyoruz. Fakat Zeliha'nın Giray'ı vurduğunu da düşünürsek, Zeliş hapse girecektir. Bu süreçte çok da ortalarda görünmeyen Zeliha'yı kurtarmak için ekip elinden geleni yapacaktır. Tabii kendisini toparlamak isteyen Zeliha, başka bir yere de gidebilir.

Çünkü dizide Zeliş'e hayat veren Yüsra Geyik, geçtiğimiz haftalarda verdiği röportajda Arka Sokaklar dizisinin hayatını tam anlamıyla değiştirdiğini ve ondaki yerinin çok ayrı belirtmişti.

Arka Sokaklar dizisinde üzen ayrılık!

Zeliha Çoban kimdir?


Dizide Hüsnü Çoban'ın kızı olarak ekranlara gelen Zeliha, gazetecidir. Bir kanalda muhabirlik yapan Zeliş, annesi Suat'ın ölümünden sonra ailesine daha da bağlanmıştır. Babasına da bir hayli düşkündür. Mesleğinde de birçok başarıya imza atan Zeliha, Giray tarafından işkenceye maruz kalmıştır. Annesinin ölümünün ardından ekipten intikam almak isteyen Giray, Zeliş'i uzağa düşürmüş ve ona tecavüz etmiştir. Bu durumla baş edemeyen Zeliha ise önce intihar etmeye çalıştı. Ancak başarılı olamayınca da karşısına bir daha çıkan Giray'ı vurdu.