Zengo filmi Kanal D ekranlarında yayınlanacak! Zengo ne zaman yayınlanacak? Zengo filmi hangi tarihte yayınlanacak? Bir döneme damga vuran Zengo Kanal D ekranlarında yayınlanıyor! Zengo Kanal D'de! Sinemaya damga vurmuş Zengo filmi TV2de ilk kez Kanal D

Zengo filmi Kanal D ekranlarında yayınlanacak! Zengo ne zaman yayınlanacak? Zengo filmi hangi tarihte yayınlanacak? Bir döneme damga vuran Zengo Kanal D ekranlarında yayınlanıyor!

Zengo Kanal D'de!

Sinemaya damga vurmuş Zengo filmi TV2de ilk kez Kanal D'de yayınlanacak. Şahan Gökbakar'ın yönettiği, Çamaşırhane film imzalı Zengo filmi TV'de ilk kez Kanal D'de yayınlanacak!

Zengo TV'de ilk kez ne zaman?

başrollerinde Yasemin Sakallıoğlu, Dilşah Demir, Ece İrtem, Semih Varol, Ünal Kantarcı gibi isimlerin yer aldığı film TV'de ilk kez Kanal D'de ekrana gelecek. Zengo TV'de ilk kez 17 Nisan cumartesi yayınlanacak!

Zengo filmi konusu ne?Geçtiğimiz yıl vizyona giren film; kendi imzasının olduğu tasarımlarıyla ünlü bir modacı olmanın hayallerini kuran Zerrin'in en büyük rakibi olarak gördüğü mahalleden Menkıbe ile olan rekabetini anlatıyor.