15 Haziran Gelinim Mutfakta Seda neden yok? Gelinim Mutfakta Seda ayrıldı mı yerine kim gelecek?

15 Haziran Gelinim Mutfakta Seda Yılmaz neden yok? Yeni bölümde Seda Yılmaz'ın olmaması izleyicilerin dikkatini çekerken gelinim mutfakta Seda Yılmaz ayrıldı mı sorusunun yanıtı aranıyor.

Televizyon 15.06.2021 - 15:51 15.06.2021 - 15:54 Volkan Arık

Gelinim Mutfakta büyük sezon finali haftası dün itibariyle başladı. Haftanın ikinci gününde ise programın yarışmacılarından Seda Yılmaz ekranlara çıkmayınca izleyiciler bir hayli şaşırdı. Yeni bölümde ünlü şarkıcının ekranlarda olmaması nedeniyle arama motorunda da 15 Haziran Gelinim Mutfakta Seda Yılmaz neden yok sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı. Peki Gelinim Mutfakta Seda Yılmaz ayrıldı mı? Gelinim Mutfakta Seda Yılmaz’ın yerine kim gelecek?

Gelinim mutfakta yarışmasının bu sezon sunucusu olan Seda Yılmaz sezonun sona ermesi ile birlikte ayrılacağını açıklamıştı. Ünlü sunucu yeni sezonda Star TV ekranlarında bir sabah programı sunacak.  Gelinim mutfakta sezon finali Haftası ile ekranlara gelirken yarışmacılardan Seda Yılmaz programa çıkmadı. Haftanın ikinci gününde programa katılmayan Seda Yılmaz bundan sonra ekranlarda olmayacağını açıkladı. Peki 15 Haziran gelinim mutfakta Seda Yılmaz neden yok, gelinim mutfakta Seda Yılmaz diskalifiye mi oldu?

15-haziran-gelinim-mutfakta-seda-neden-yok

GELİNİM MUTFAKTA SEDA YILMAZ NEDEN AYRILDI?

Gelinim Mutfakta yarışmasının iddialı yarışmacılarından olan Seda Yılmaz geçirdiği bir kaza sonucunda programdan ayrılmak zorunda kaldım. Sezon finali haftasında talihsiz bir kaza geçiren Seda doktorunun programda yarışmasının mümkün olmadığını söylediğini açıkladı.

GELİNİM MUTFAKTA SEDA YILMAZ KİMDİR?

Gelinim Mutfakta yarışması sezon finali haftasında birbirinden iddialı yarışmacılar kıyasıya bir rekabet içerisinde. Bu hafta yarışmada olan Seda Yılmaz ise 1 yıllık evli ve 2 aylık bir kızı var. Çanakkale Gelibolu’dan yarışmaya katılan Seda Yılmaz özellikle Aysun ile Kapışmak için geldiğini söylemişti. Seda Yılmaz kayınvalidesi Nagehan Hanım ile yarışmaya katılmıştı ancak geçirdiği talihsiz kaza sonucunda çekilmek zorunda kaldı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@