Ekranlarda yeni sezon hızlı başladı. Reytingler birden yere çakılınca final haberleri ardı ardına geldi. Ekranlara 2 dizi daha veda etmeye hazırlanıyor

Yaz sezonun bitmesi ile yeni diziler ve geçen sezonun reyting rekortmeni diziler ekranlarda boy göstermeye başladı. E hal böyle olunda reyting savaşı kızıştı. Beklenmedik diziler düşü yaşadı. 

Kanallar yeni sezona harıl harıl dizi yetiştirdi. Hatta öyle ki dizilerinin sayısı 7 günü geçti. Reyting savaşını kaybeden diziler ise gözlerinin yaşına bakılmadan tek tek final kararı ile ekranlara veda ediyor. 

Yaz sezonunda başlayan romantik komedi dizileri bu sezon drama acıtasyona mafyatik dizileri bolca kanına işleyen türk halkı tarafından değer görmedi. Yine de sosyal medyad konuşulmayı başaran diziler yeni sezonun başlaması ile reytinglerde ani bir düşü yaşadı. 

İLK 10'DA BİLE YER ALAMADILAR!

Star Tv'de Ada Masalı Kanal D'de ise Baht Oyunu daha geçtiğimiz haftalarda zirve yarışındayken son hafta sezon dizilerinin başlaması ile ani bir düşüşle ilk 10'da bile yer bulamadı.

Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz'lı Baht Oyunu Alp Navruz ve Ayça Ayçin Turan'lı Ada Masalı ekranlra veda etmeye hazırlanıyor. Baht Oyunu dizisinde Cemre Baysel her ne kadar adından söz ettirsede Bora karakteri için aynı şeyi söyleyemeyiz. Ada Masalı ise fazla romantik ve durgun kaldığı için reyting savaşını kaybetti görünüyor. 

ARKA ARKATA FİNAL YAPACAKLAR! 

Ekim ayına girmemizle birlikte Baht Oyunu ve Ada Masalı dizilerinin arka arkaya final yapacağı öğrenildi. Ekranlarda başlayan yeni diziler ve geçtiğimiz sezonun dizilerinin savaşı ise devam ediyor. 

Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu Dizi Setinde Korku Yarattı! Avcı Setinde Neler Oldu? Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu Dizi Setinde Korku Yarattı! Avcı Setinde Neler Oldu?

Yaz dizilerinden sadece drama bağlayan başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen'in yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisi reytinglerde yerini koruduğu görüldü.