24 Nisan reyting sonuçları! 24 Nisan 2021 cumartesi reytingleri kim kazandı? Kıran kırana geçen 24 Nisan reyting sonuçları Kardeşlerim mi Gönül Dağı mı kazandı! İşte 24 Nisan ratingleri!

Televizyon seyircilerinin merakla beklediği 24 Nisan reyting sonuçları açıklandı. Peki, 24 Nisan reyting sonuçlarına göre hangi program zirvede yer aldı? Survivor Ünlüler-Gönüllüler reyting sıralamasında kaçıncı oldu? Kuzey Yıldızı reyting oranları düştü mü? Gönül Dağı reytingleri yükseldi mi? İşte detaylar…

24 Nisan reyting sonuçları!

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?

RTÜK tarafından günlük olarak açıklanan reyting sonuçları ilgi odağı olmaya devam ediyor. Ekrandaki dizi ve programların reyting sonuçları seyirciler tarafından da takip ediliyor. Pandemi süreci nedeniyle alınan sokağa çıkma yasağı kararı reyting oranlarının artmasını sağladı. Birbirinden önemli ve iddialı dizilerin yer aldığı televizyon ekranında rekabet can yakıyor. Merakla takip edilen 24 Nisan reyting sonuçları netlik kazandı. Buna göre günün en yüksek reyting oranına Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması ulaştı. TV8’in amiral gemisi konumunda bulunan yarışma reyting oranlarını artırmaya devam ediyor. Ana kanalların dizi tekrarlarının ekrana gelmesi de Survivor’a olan ilginin artmasını sağladı. Büyük final için sayılı günlerin kaldığı Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında dokunulmazlık oyunu oynandı. Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğu üstlendiği yarışma programı sezona kötü bir başlangıç yapmıştı. Lakin, birleşme partisinin ardından her hafta reyting oranları yükselmeye başladı. Hafta sonu olması nedeniyle Süper Lig’de de maç günü heyecanı yaşandı.

24 Nisan 2021 reyting sonuçları!

Galatasaray ve Beşiktaş’ın aynı gün içerisinde maçlarının olması spor programlarına olan ilginin artmasını sağladı. Aspor’da yayınlanan Takım Oyunu programı reyting sıralamasında günü ilk on arasında tamamladı. Erman Toroğlu’nun spor yorumları sosyal medyada da ana gündem maddeleri arasında yer aldı. TRT 1’in sevilen aile dizisi Gönül Dağı ise reyting oranlarındaki düşüşe rağmen seyircinin dikkatini çekmeye devam ediyor. Totalde günü ilk beş arasında tamamladı. Hemen arkasından ise Kuzey Yıldızı İlk Aşk sıralamadaki yerini aldı.