30 Nisan reyting sonuçları! 30 nisan 2021 cuma rating sounçları kim kazandı? Kırmızı Oda mı, Son Yaz mı Akıncı mı Arka Sokaklar mı birinci oldu? 30 Nisan 2021 cuma günü reyting sonuçları! 30 Nisan cuma ratingleri kim kazandı.

30 Nisan reyting sonuçları! 30 nisan 2021 cuma rating sounçları kim kazandı? Kırmızı Oda mı, Son Yaz mı Akıncı mı Arka Sokaklar mı birinci oldu? 30 Nisan 2021 cuma günü reyting sonuçları! 30 Nisan cuma ratingleri kim kazandı.

OLAY! FOX TV İsmail 'Küçükkaya'yı Neden Gönderdi? "Ayrılmak Zorunda Bırakıldı" Açıklaması Geldi! FOX TV Yalan mı Söyledi OLAY! FOX TV İsmail 'Küçükkaya'yı Neden Gönderdi? "Ayrılmak Zorunda Bırakıldı" Açıklaması Geldi! FOX TV Yalan mı Söyledi

30 Nisan reyting sonuçları!

RTÜK tarafından reyting sonuçları açıklanmaya devam ediyor. Peki, 30 Nisan reyting sonuçları göre en yüksek izlenme oranı hangi dizinin oldu? Son Yaz reyting sıralamasında kaçıncı oldu? Akıncı reyting oranları yükseldi mi? Payitaht Abdülhamid reyting oranları düştü mü? İşte detaylar…

30 Nisan 2021 Reyting sonuçları!

Reyting sonuçları seyirciler tarafından yakından takip edilmeye devam ediyor. Günlük olarak açıklanan reyting oranları seyircilerin tercihlerini yansıtıyor. Bu yüzden de reklam gelirleri pastasını doğrudan etkileme gücüne sahip bulunuyor. Birbirinden önemli ve yüksek maliyetlere hazırlanan diziler arasındaki reyting savaşları can yakıyor. Heyecanla takip edilen 30 Nisan reyting sonuçları açıklandı. 30 Nisan reyting sonuçlarına göre en çok izlenen dizi Son Yaz oldu. FOX TV’nin yeni dizisi Son Yaz da ihanet ve ayrılık temaları işlendi. Soner ve Akgün, sevdikleri kadınlar tarafından terk edildi. Akgün, hayatında ilk kez güzel bir doğum günü geçirmişti. Canan ve Selim, Akgün’e evlatları gibi davranmıştı.

Yağmur ise aşık olduğu adamın dünyaya geldiği günü mutlulukla karşılamıştı. Hayatında her şeyin yolunda gittiğine inandığı an ise ihanet perdesi açıldı. Yağmur, Akgün’den ayrılmaya karar verir. Son Yaz reyting sıralamasında liderlik koltuğuna oturdu. Hemen arkasından ise Kırmızı Oda dizisi geldi. TV8’in iddialı dizisi Kırmızı Oda yeni karakteri Mitra’nın hikayesini işlemeye başladı. Geçtiğimiz haftalara kıyasla reyting oranları düşüş yaşayan dizi, aşk temasına ağırlık vermeye başlamıştı. A grubunda ve totalde günü ikinci sırada tamamladı. Arka Sokaklar ise reyting sıralamasına göre ilk beş arasında yer aldı. İstikrarlı bir şekilde yıllardır başarısını koruyan dizi kemik seyirci kitlesini korumaya devam ediyor. Akıncı dizisi ise düşük reyting oranlarıyla dikkat çekiyor. Sezon sonu final yapacağı açıklanan dizide Akıncı ve Haritacılar arasındaki savaş sürüyor. Akıncı, bombanın patlamasını engelleyerek düşmanlarına ağır bir darbe indiriyor.