Başrollerinde çok başarılı ve genç isimlerin yer aldığı dizi 50 m2, Netflix'te izleyenlerinin beğenisine sunuldu. Geçtiğimiz günlerde izleyicisi ile buluşan 50 m2 dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden sevilen oyuncular yer alıyor.

Başrollerinde çok başarılı ve genç isimlerin yer aldığı dizi 50 m2, Netflix'te izleyenlerinin beğenisine sunuldu. Geçtiğimiz günlerde izleyicisi ile buluşan 50 m2 dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden sevilen oyuncular yer alıyor. Selçuk Aydemir'in yönetmen koltuğunda oturduğu ve Burak Aksak2ın senaryosunu kaleme aldığı 50 m2 dizisinin konusu da oldukça farklı. 50 m2 dizisinin başrol oyuncu kadrosunda yakışıklı ve yer aldığı diziler ile adından çokça söz ettiren Engin Öztürk yer alırken, dizide Engin Öztürk'e güzel mi güzel yetenekli bir kadın oyuncu da eşlik ediyor. Netflix'in yeni dizisi 50 m2 dizisinde Engin Öztürk'ün hayat verdiği Gölge bir diğer adıyla Adem karakterine, Dilara karakteri eşlik ediyor. 50 m2 dizisinde Dilara karakterine ise yetenekli oyuncu Aybüke Pusat hayat veriyor. Aybüke Pusat, başarılı oyunculuğunun yanında naif güzelliği ile de çok konuşulacağa benziyor. Peki, 50 m2 dizisinde Gölge yani Adem'in aşk yaşayacağı karakter olan Dilara kimdir ? 50 m2 Dilara kimdir ? Aykübe Pusat kimdir ? Aybüke Pusat yer aldığı diziler nelerdir ?

50 m2 Dilara Kimdir ?

Şimdilerde yeni çıkan Netflix dizisi olan 50 metrekare dizisinde başrol oynayan başarılı oyuncu Aybüke Pusat'ın hayat verdiği Dilara karakteri, diziyi izleyenler tarafından merak edilen isimlerden olmayı başardı. 50 m2 dizisinde Engin Öztürk'ün hayat verdiği Gölge yani Adem karakterinin dizide aşık olacağı kız olan Dilara kimdir ? Dilara, mahallelerine aniden gelen gizli adam Gölge'ye aşık olacaktır. Gölge kendisini Adem olarak tanıtacaktır. Dilara ve Adem arasında bir aşk başlayacaktır. Dilara ve Gölge'nin aşkı oldukça konuşulacağa benziyor. Gizli bir tetikçi olan Gölge, hayatını kurtarmak için peşindeki çetelerden kaçar ve Dilara'nın yaşadığı mahalledeki bir terzi dükkanına saklanır. Saklandığı terzi dükkanının sahibi ölmüştür. Mahalleli, Gölge'yi terzinin oğlu olan Adem zannederler. Gölge'de gizlenmek için bu yalanı devam ettirir. Ancak mahalleliye alışır ve geri dönmek istemez. Bu sırada mahallede yaşayan Dilara'ya da aşık olur ve aralarında bir aşk başlar.Aybüke Pusat Kimdir ?

Şimdilerde Netflix'in yeni dizisi olan 50 m2 dizisinde yer alan başarılı oyuncu Aybüke Pusat, dizide Dilara karakterine hayat vermektedir. Genç ve güzel oyuncu Aybüke Pusat, 25 Şubat 1995 yılında Ankara'da doğmuştur. 26 yaşında olan güzel oyuncu Aybüke Pusat, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Bale Bölümünden mezun olmuştur. Aybüke Pusat, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Bale Bölümünden mezun olduktan sonra ise Anadolu Üniversitesi'nde eğitimine devam etmiştir. Aybüke Pusat, Anadolu Üniversitesi'nde İşletme bölümü okumuştur. Daha sonrasında güzel oyuncu 2014 yılında Miss Turkey'a katılmıştır. Aybüke Pusat, 2014 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında üçüncü olmuştur. Yarışmada derece alan güzel oyuncu sonrasında televizyon dünyasına adım atmıştır. Aybüke Pusat'ın boyu 174'Dür ve kilosu 50'dir. Güzel oyuncu Aybüke Pusat pek çok başarılı yapımda yer almıştır. Aybüke Pusat'ın televizyon dünyasına adım attığı ilk projesi, Medcezir adlı dizi olmuştur. Sonrasında ise 2015 yılında Fox TV ekranlarında yayınlanan O Hayat Benim isimli dizide Zeynep karakterine hayat vermiştir. O Hayat Benim adlı diziden sonra ATV ekranlarında başarılı oyuncu kadrosuna sahip olan Şahin Tepesi dizisinde oynamıştır. Aybüke Pusat, Şahin Tepesi adlı dizide Verda karakterini canlandırmıştır. Aybüke Pusat'ın asıl yıldızının parladığı dizi ise şüphesiz ki Söz dizisi olmuştur. Söz dizisinde oynadığı başrol karakter olan Bahar ile tüm Türkiye'ye yeteneğini ve güzelliği göstermeyi başarmıştır. Söz dizisinin ardından Her Yerde Sen dizisine geçiş yapmıştır. Aybüke Pusat, Her Yerde Sen dizisinde Selin Sever adlı karakteri canlandırmıştır. Sonrasında çeşitli filmlerde de yer almıştır.

Aybüke Pusat Yer Aldığı Dizi ve Filmler

50 metrekare- Dilara

Her Yerde Sen- Selin Sever,

Şahin Tepesi- Verda,

Söz- Bahar Kutlu,

Familya- Su,

O Hayat Benim- Zeynep,

Medcezir- Elif.