Survivor 2022 All Star tüm hızı ile devam ederken yarışmada yaşanan kavgalar Son Günlerin en önemli gündemleri arasına girdi. Özellikle Nisa Bölükbaşı tarafından ortaya atılan Nagihan Karadere Doping kullandı iddiaları sosyal medyanın da gündemine oturdu. Nagihan Karadere'nin kariyerinde Doping kullanıp kullanmadığı birçok kişi tarafından araştırıldı. Bu iddiaların altında yatan isim ise herkesi şaşkına çevirdi. Acun Ilıcalı O ismi konseyde adeta rezil etti.

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2022 All Star sezonu ile ekranlarda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Reyting rekorları kıran yarışma programında özellikle ünlüler ve gönüllüler arasındaki kıran kırana rekabet kadar yarışmada yaşanan tartışmalarda sık sık sosyal medyanın gündemine oturuyor. Bu defaki kavga öyle böyle değil. İşin içine Türkiye Atletizm Federasyonu bile karıştı. Çünkü milli atlet Nagihan Karadere için Doping iddiası gündeme geldi. Nisa Bölükbaşı Nagihan için Doping iddiasında bulunurken bu olayın altında yatan isim ise bambaşka biri çıktı. Acun Ilıcalı ise Ada konseyinde o yarışmacıya sert tepki gösterdi. Söyledikleri ile yarışmacı yerden yere vuran Acun Ilıcalı tüm yarışmacıları da sert bir dille uyardı.

Acun Ilıcalı O yarışmacının fişini çekti! Ada konseyinde yerin dibine soktu bundan sonra insan içine çıkamaz

TV8 de yayınlanan Survivor 2022 yarışmasında geçtiğimiz akşamlarda oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında ünlüler takımından Nagihan Karadere ve gönüllüler takımının kadın yarışmacılar arasında tartışma çıkmıştı. Özellikle Nisa Bölükbaşı'nın seremoni sırasında kullandığı çirkin ifadeler Ünlüler takımının tamamını sinirlendirmiş tartışmalar Ada konseyinde de devam etmişti. Ada konseyinde Nisa Bölükbaşı bu defa da Nagihan Karadere'nin Doping kullandığını öne sürmüştü. Bu olaylar sonrasında Acun Ilıcalı dün akşam yarışmacıların resmen ifadesini aldı. Doping iddialarının arkasındaki isim de böylelikle ortaya çıktı.

Doping iddialarının arkasında bakın kim varmış

Acun Ilıcalı dün akşam yapılan Ada konseyinde Nisa Bölükbaşı’na Doping iddialarına kendisinin duymuş olmasının mümkün olmadığını söyleyerek kimden böyle bir şey duyduğunu sordu. Nisa ise bunların takım arasında konuşulduğunu söyledi. Her ne kadar Nisa isim vermekten kaçınsa da Acun Ilıcalı'nın ısrarı üzerine Hikmet'in ismini verdi. Hikmet önce Doping konusunda net bir şey söylemediğini söyledi sadece Nagihan’ın dilekçe vererek sporculuğu bırakması üzerine böyle bir şeyden şüphelendiğini öne sürdü.

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

acun-ilicali-o-yarismacinin-fisini-cekti-ada-konseyinde-yerin-dibine-soktu-bundan-sonra-insan-ic-4

Hikmet'in yalanı ortaya çıktı

Ancak bu noktada Evrim devreye girdi ve her şeyim Nisa'nın üzerine kalmasını istemediğini belirterek oyun alanında bulunan kamera görüntülerinin incelenmesini istedi. İncelenen görüntüler sonucunda Hikmet'in net bir dille Nagihan'ın Doping yaptığını söylediği görüldü. Doping nedeniyle Nagihan'ın spordan Men edildiğini öne süren Hikmet Ada konseyinde ise kelimenin tam anlamı ile çark etti. Bunun sadece kendi yorumu olduğunu söyleyen Hikmet, Nagihan'ın dilekçe vermesi nedeniyle böyle bir kanıya kapıldığını dile getirdi.

Acun Ilıcalı son noktayı koydu

Yaşanan bu gelişme sonrasında Acun Ilıcalı Hikmet’i sert bir dille uyararak senin geçmişini açsak kim bilir neler çıkar dedi. Ada konseyinde söyledikleri ile Hikmet’i adeta yerin dibine sokan Acun Ilıcalı tüm yarışmacılara da uyarıda bulunarak bundan sonra yarışmacıların geçmişi ile ilgili herhangi bir yorum yapılmasını istemediğini dile getirdi.

Nagihan Karadere Doping kullandı mı?

Survivor 2022 All Star yarışmasında gündeme gelen iddialar sonrasında birçok kişi ise arama motorunda Nagihan Karadere Doping kullandı mı sorusuna yanıt aramaya başlamıştı. Atletizm Federasyonu'nda Bu konuda bir açıklama yaparak Milli sporcu Nagihan karadere'nin kariyeri boyunca böyle bir olaya karışmadığını ve sporcunun 11 yıllık Türkiye rekorunun hala devam ettiğini bildirdi. Yani Hikmet ve Nisa'nın iddiaları asılsız çıktı.