Demet Özdemir’den Sizi Unutmayacağız Mesajı Gönderildi

Türkiye’yi derinden yasa boğan 6 Şubat 2023 günü yaşanan Kahramanmaraş merkez üslü 2 büyük depremin hemen ardından yaraların sarılmaya çalışması için herkes elini taşın altına koymuş durumda. Kurum ve kuruluşlar ve hatta birçok vatandaş el ele vererek deprem bölgesinde bulunan depremzede vatandaşlar için çabalıyorlar.

Bu çabalarda ise çok ünlü oyuncular da boy gösteriyor. Depremin yaşanmasının hemen ardından da deprem bölgelerinde ihtiyaç dahilinde olan kıyafet gıda yardımı barınma yardımı ısıtıcı gibi birçok Hayati önem taşıyan malzemelerin toplanıp paketlendiği alanlarda ünlü oyuncular alın teri döküyor.

 Ahbap AFAD Belediyeler Ve STK’lar Hazırda

 Türkiye’nin birçok yerinden gelen AFAD ekipleri ahbap kuruluşu belediyeler ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte oluşturulan depremzede koordinasyon merkezlerinde mağdur olan vatandaşlar için toplanan yardım kampanyalarında ünlü oyuncular arasında Demet Özdemir’de yer alıyor. Deprem öncesinde de Engin Akyürek ile birlikte başrolünü paylaşan ünlü oyuncu benim adım Farah projesi ile sosyal medya üzerinden çok sık bir şekilde popülerliğini kullanarak ekrana geliyordu.

Fox TV ekranlarında da yeni yayınlanacak olan iddialı diziler için çok meraklı bir bekleyiş içerisinde bulunan takipçileri de gün sayıyordu. Hatta çekimleri henüz başlayan dizinin tanıtımının verilmesi ile birlikte heyecan en üst noktalara taşınmıştı. Fakat ne yazık ki yaşamış olduğumuz deprem neticesinde dizi çekim setlerine ara vererek oyuncularla birlikte dizi emekçileri de deprem yardımlarına katkı sağlamak adına harekete geçmişlerdi.

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!

Bazı ünlüler deprem bölgelerine giderken bazıları da bulundukları il ya da ilçelerde yardım kampanyalarına katılarak elini taşın altına koymaya çalıştı. Ünlü oyuncu Demet Özdemir’de diğer oyuncu arkadaşları ve yakın dostları ile birlikte deprem bölgesine gidecek ve vatandaşların yaralarını sarmaya çalışacak olan malzemelerin ayıklanması kolilenmesi ve gruplanması ile birlikte çalışmalarda rol aldılar.

Milyonlarca takipçisi bulunan ünlüler Instagram Twitter hesapları üzerinden yardım kampanyalarına konu olan malzemeleri de bir bir paylaştılar. Ünlü oyuncu enkaz altında kalan vatandaşları çıkaran madencileri de unutmayarak onlara da teşekkür etmeyi ihmal etmedi.