TLC'de ekranlara gelen ve ilgiyle takip edilen program Ağır Yaşamlar'da bugün ekranlara Cindy'nin hikayesi geldi. Oldukça huysuz olan Cindy'nin son hali nasıl? Ağır Yaşamlar Cindy 2021 son hali? Arkadaşı Sandy'nin uğraşları sonrası zorla taşınan Cindy so

TLC'de ekranlara gelen ve ilgiyle takip edilen program Ağır Yaşamlar'da bugün ekranlara Cindy'nin hikayesi geldi. Oldukça huysuz olan Cindy'nin son hali nasıl? Ağır Yaşamlar Cindy 2021 son hali? Arkadaşı Sandy'nin uğraşları sonrası zorla taşınan Cindy son hali?

Türkiye'de de ilgiyle takip edilen Dr. Nowzaradan'ın obez insanları zayıflattığı program Ağır Yaşamlar'da bugün Cindy'nin hikayesi vardı. Arkadaşı Sandy'nin uzun uğraşları sonucu zayıflaması için onu kendi şehrine taşınmaya ikna etti. Ancak Cindy yol boyunca bakıcıları ile mesajlaştı ve bakıcıları kendisine mahkum kalması için bunun yanlış bir şey olduğuna inandırıp durdu.

Cindy yol boyunca huysuzlandı. 45 yaşındaki Cindy, Teksas'da yaşıyordu. Bir aile arkadaşı tarafından cinsel tacize uğradıktan sonra genç yaşta aşırı yemeye başladığını açıkladı. 10 yaşında 140 kilo, 14 yaşındayken 200 kilo idi. Ailesi boşandıktan sonra kilo almaya devam etti. 30 yaşına geldiğinde 500 kilo ağırlığındaydı.

Cindy hayatı için "Uyandığımda, hayatımı ve işlerin ne kadar kötü olduğunu düşünmemeye çalışıyorum, Ama bunu vücudumla yapmak zor, bu her zaman ağrıyor çünkü parçalanıyor. Ve artık yaşıyormuşum gibi hissetmiyorum… Her gün, hemen hemen bütün gün bu yatakta mahsur kaldım. " diyerek kendini anlatıyordu.

Cindy'nin eski bakıcısı Sandy, onu Dr. Now'dan yardım istemeye teşvik ettikten sonra, sıkı bir diyet ve fizyoterapi programına alındı ​​ve 70 kilo vermeyi hedefledi. Cindy ise sadece 40 kilo verebildi. 

Cindy, programdan çok şey öğrendiğini “Daha iyi olmanın, hayatımı değiştirmenin ve yeni bir hayata sahip olmanın bir yolunu bulacağım. Ve ben hala bunu dört gözle bekliyorum, ” dedi

Cindy Vela şimdi nerede?

Cindy 4 Mart 2020 tarihli bir sosyal medya gönderisinde "hastanede" olduğunu yazdı ve yorumlarında "enfeksiyon geçirdiğini ve oksijenimin düşük olduğunu" açıkladı.

Son Facebook postunda ise son kilo vermeye devam edip etmediğini açıklamadı.. 3 Ocak'ta attığı son gönderisinde ise  "Tutku, içe doğru yolculuktur. Amaç, korkunun üstesinden gelen yolculuktur .. Özgürlüğü Bil ve Efsaneni Bırak." diye yazdı.