Ağır hakaretler ile anılan altı yıllık Bülent Ersoy ve Ajda Pekkan küslüğü iki yıl önce bitmişti ki, Bülent Ersoy yine hakaretler ile kavgayı alevledi...

Bülent Ersoy 2013 yılında kendisine selam vermeyen Ajda Pekkan’a “hödük ve ucube” diye hakaret etmiş ve hem bu sözler senelerce unutulmamış hem de iki ünlü isim 6 yıl boyunca hem gergin hem de küs kalmışlardı.

2018’de barışan ikiliden Bülent Ersoy, Ajda Pekkan ile ortak modacıları Burcu Sedef'i kasıtlı olarak evinde tuttuğunu iddia ederek, "Ajda Hanım'ın Bizans oyunları vardır" diyerek kavgayı yine başlatırken, hakaretler de yine hava da uçuştu.

Bülent Ersoy Kimdir, Kaç Yaşında? Türk Müziğinin Divası Bülent Ersoy'un Albümleri Neler?

Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti! Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti!

Telefonla bağlandığı bir televizyon programında Bülent Ersoy'un “İki tane ibici (varis) çorabı babam da giyse taş gibi olur” sözlerinin ve saldırmasının nedeni anlaşılamayıp merak konusu olurken Ajda Pekkan'dan imalı bir cevap geldi.

Ayrıca “Ajda Pekkan’ın Almanya’da biletleri satılamayınca 3 konseri de iptal oldu” iddiasında bulunan Ersoy'a Mevlana'nın sözüyle karşılık veren Pekkan “Kimi sabrından susar, kimi saygısından kimi de sevgisinden.” dedi.

646ax4z

Ancak Bülent Ersoy, Ajda Pekkan'ın paylaşımını alıntılayarak “Her suskunluk saygı, sevgi, edep değildir! Bu suskunluk mağdur ettiğin, zarar verdiğin için vicdani bir suskunluk ve etik olmayan davranışının psikolojik suskunluğu olmasın! Her susan edebinden değil, bazen suçluluktan susar!” dedi ve kavganın devamı geleceğinin haberini de verdi.

65a46Z