ATV ekranlarında yayınlanan yeni dizi Akıncı, izleyenler tarafından tam not almayı başardı. Başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi'nin yer aldığı Akıncı dizisi her hafta Cuma günü, ekranlarda izleyicisi ile buluşacak.

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!
ATV ekranlarında yayınlanan yeni dizi Akıncı, izleyenler tarafından tam not almayı başardı. Başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi'nin yer aldığı Akıncı dizisi her hafta Cuma günü, ekranlarda izleyicisi ile buluşacak. Dizinin konusu, karakteri ve oyuncuları izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Akıncı dizisinde yer alan Orhan karakteri de bunlardan biri oldu. Akıncı dizisinde yer alan Orhan kimdir ? Tolga Tekin kimdir ? Tolga Tekin oynadığı diziler neler ? Akıncı dizisinin Orhan karakteri, Tolga Tekin kaç yaşında, evli mi ?


Akıncı Orhan kimdir ?


Akıncı dizisinde yer alan Orhan karakterine, başarılı oyuncu Tolga Tekin hayat veriyor. Akıncı dizisinin Akıncı ve Nergis karakterlerinden sonra gelen ve önemli bir yere sahip olan Orhan karakteri, izleyici tarafından sevildi.

Tolga Tekin kimdir ?


Akıncı dizisinde Orhan karakteri olarak yer alan Tolga Tekin, 19 Mart 1973 Ankara doğumludur. 47 yaşında olan Tolga Tekin, 185 boyundadır. Akıncı dizisinin Orhan'ı Tolga Tekin, 2013 yılında Zeynep Koltuk ile evlenmiştir. Ancak ünlü çift Tolga Tekin ve kendisi gibi oyuncu eşi Zeynep Koltuk 2014 senesinde boşanmışlardır. Tolga Tekin'in hiç çocuğu yoktur. Ünlü oyuncu Tolga Tekin pek çok dizide yer almıştır. Tolga Tekin özellikle Paramparça dizisinde canlandırdığı serseri, işe yaramaz ancak samimi karakter olan Özkan karakteri ile tanınmıştır. ,Ünlü oyuncu Tekin, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezundur. Halen, Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçı kadrosunda görev yapıyordur.

Tolga Tekin oynadığı diziler;


2018 – Bir Litre Gözyaşı (Muzaffer) (TV Dizisi)
2018 – Kelebekler (Cemal) (Sinema Filmi)
2018 – Bizi Hatırla (Sinema Filmi)
2015 – Rüzgarda Salınan Nilüfer (Korhan) (Sinema Filmi)
2014 – 2016 – Paramparça (Özkan Gülpınar) (TV Dizisi)
2014 – Neden Tarkovski Olamıyorum? (Alp) (Sinema Filmi)
2013 – Behzat Ç. Ankara Yanıyor (Gorbaçov) (Sinema Filmi)
2012 – Muhteşem Yüzyıl : Durul Taylan- (Barbaros Hayreddin Paşa) (TV Dizisi)
2012 – Çıplak Gerçek (Nedim) (TV Dizisi)
2011 – Zenne (Cihan) (Sinema Filmi)
2011 – Reis (Yunus) (TV Dizisi)
2011 – Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm (Gorbaçov) (Sinema Filmi)
2010 – Kardelen (Fotoğrafçı) (Sinema Filmi)
2009 – 2010 – Kapalı Çarşı (Mustafa) (TV Dizisi)
2009 – 2012 – Deniz Yıldızı (Komiser Tayfun) (TV Dizisi)
2000 – 2008 – Bizim Evin Halleri (Safa) (TV Dizisi)