Cem Uzan'ın eski eşi Alara Koçibey Camdaki Kız dizisi sonrasında bir kez daha gündeme geldi. Camdaki kız dizisine Nalan’ın Alara koçibey olduğu iddia ediliyor. Hikayenin benzerlik göstermesi ve aynı zamanda bir dönem Alara Koçibey’in Gülseren Buğdaycıoğlu’ndan psikolojik danışmanlık alması nedeniyle hayat hikayesi her geçen gün daha çok merak ediliyor. Peki, camdaki kız Nalan Alara Koçibey mi? Alara Koçibey’in şoförü gerçekte kim? Alara Koçibey şoförü ile sevgili oldu mu?

Kanal D ekranlarında yayınlanan camdaki kız dizisinden sonra Cem Uzan'ın eski eşi Alara Koçibey yıllar sonra yeniden gündeme geldi. Cem Uzan ve Alara Koçibey ayrılığı uzun süre boyunca basında yer bulmuş Alara Koçibey’in Cem Uzan'ın şoförü ile aldattığı iddia edilmişti. Hatta o dönem Alara Koçibey ünlü psikiyatrist Gülseren Buğdaycı oğlundan terapi almıştı. Camdaki kız dizisinden Nalan’ın hikayesi ile Alara Koçibey’in hikayesinin benzerlik göstermesi sonrası Cem Uzan Alara Koçibey evliliği bir kez daha gündeme geldi. Peki, Alara Koçibey’in şoförü Gerçekte kim? Alara Koçibey şoförü ile sevgili oldu mu?

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

Alara Koçibey ve Cem Uzan evliliği

O dönem Rumeli Holding'in veliahtı Cem Uzan ve köklü bir ailenin kızı olan Alara koçibey bir arkadaşları aracılığı ile tanıştı. Çift 1997 yılında Amerika'da sade bir nikah töreni ile dünyaya girdi. Çiftin evliliği sırasında birçok badire atlatıldı. Cem Uzan'ın tüm mal varlığına el konuldu aynı zamanda kırmızı bültenle aranmaya başlandı. Cem Uzan hakkında kırmızı bülten çıkarılması ve ardından da Paris taşınması ile birlikte evliliğinde sonu geldi. İddiaya göre Alara Koçibey o dönem Yunan bir futbolcu ile aşk yaşadı. Bunun üzerine Cem Uzan da boş durmadı önce Bettina Machler ile ardından da derin Mermerci ile aşk yaşamaya başladı. Alara Koçibey bu sürede yalnız kaldı ve şoförü ile yakınlaştığı iddia edildi.

alara-kocibeyin-soforu-gercekte-kim-alara-kocibey-soforu-ile-sevgili-oldu-mu-2

Alara Koçibey Camdaki Kız Nalan mı?

Bu süreç içerisinde Alara Koçibey’in psikolojik sorunlar yaşadığı ve Gülseren Buğdaycı oğluna giderek destek aldığı da iddialar arasında yer alıyor. Henüz bu konuda ne Gülseren Budayıcıoğlu diğer taraflar Bir açıklamada bulunmadı. Alara koçibey in o dönemki şoförünün kimliği de Sır Gibi saklanıyor. Ancak hikayedeki benzerlikler ciddi anlamda dikkat çekiyor ve son dönemlerde Alara koçibey in camdaki kız Nalan olduğu daha çok dillendiriliyor. Alara Koçibey ve Cem Uzan'ın ailelerinin hikayeleri de benziyor. Cem Uzan'ın babasının yokluktan devletmiş bir işadamı olması aynı zamanda Alara Koçibey’in babasının da itibarlı bir rallici olması iddiaları daha da güçlendiriyor. Hatta Alara Koçibey ve Cem Uzan evliliğinin aile arasında yapılan anlaşma doğrultusunda gerçekleştiği de öne sürülüyor.