Show TV'nin sevilen dizilerinden olan ve etkileyici konusu ile izleyenleri ekranları başına kilitleyen Alev Alev dizisinde heyecan durmak bilmiyor. Her yeni bölümü ile izleyenleri adeta etkileyen Alev Alev dizisi, izleyenleri her bölüm sonunda şok etmeyi

Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek! Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek!
Show TV'nin sevilen dizilerinden olan ve etkileyici konusu ile izleyenleri ekranları başına kilitleyen Alev Alev dizisinde heyecan durmak bilmiyor. Her yeni bölümü ile izleyenleri adeta etkileyen Alev Alev dizisi, izleyenleri her bölüm sonunda şok etmeyi başarıyor. Alev Alev dizisinin konusu, karakterleri ve oyuncu kadrosu izleyenler tarafından çok beğeniliyor. Her bölümde akıl almaz olaylar yaşanırken dizi içinde barındırdığı dram ile de izleyiciyi gözyaşlarına boğmaya devam ediyor. Dizide var olan dramın yanında bitmek bilmeyen bir umut, hayata tutunma ve güçlü kadınların mücadelesine de yer veriliyor. Alev Alev dizisi Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Show TV ekranlarında her hafta Perşembe günü akşam 20.00'de yayınlanan yeni bölümü ile hız kesmeden devam ediyor. Alev Alev dizisi geçtiğimiz hafta 12. bölümünü yayınladı. Alev Alev yayınladığı 12. bölümü ile ağızları açık bırakmayı başardı. Başrollerinde Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü'nün yer aldığı Alev Alev dizisinin yeni bölüm fragmanı sonunda yayınlandı. Alev Alev dizisinin 13. bölüm fragmanı çok merak uyandırdı. Alev Alev yeni bölüm fragman izle. Alev Alev yeni bölüm 13. bölüm fragmanı izle. Alev Alev 13. bölüm fragman izle.Alev Alev 13. Bölüm Fragmanı

Show TV'nin Perşembe akşamları yayınlanan yıldız dizisi Alev Alev'in çok güçlü bir oyuncu kadrosu var. Güçlü oyuncu kadrosu ile izleyenlere adeta görsel şölen sunmaya devam ediyor. Dizide yer alan oyuncular hem güzellikleri ile hem de üst düzey oyunculuk performansları ile izleyenleri kendilerine hayran bırakmaya devam ediyorlar. Alev Alev geçen hafta Perşembe günü 12. bölümünü yayınladı. 28 Ocak Perşembe günü yayınlanan 12. bölümü ile Alev Alev'in yeni bölümü merak edilmeye başlandı. Oyuncu kadrosunda bulunan Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ve Zuhal Olcay'ın bulunduğu Alev Alev dizisi, yeni bölüm fragmanını yayınladı. Alev Alev yeni bölüm fragman izle. Alev Alev 13. bölüm fragman izle. Alev Alev yeni bölüm 13. bölüm fragmanı izle.


Alev Alev 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Alev Alev dizisinin yeni bölüm fragmanında Ozan'ın yeni bir işe başladığı görülüyor. Ozan yeni bir işe başlamıştır ve bu sefer yeni işinden umutludur. Ozan bir kavgaya karışır. Ozan'ın karıştığ kavgada Ömer'de vardır. Ozan ve Ömer ile birlikte bir kavgaya dahil olur. Rüya babası ile ilgili ve geçmişi ile ilgili çok önemli şeyler duymuştur. Rüya duydukları karşısında adeta şok olmuştur ve çok öfkelenmiştir. Rüya biraz sinirini yatıştırdıktan sonra babası ile konuşmaya hazırdır. Rüya duyduklarını babasına anlatır ve duyduklarından sonra babasından hesap sorar. Çiçek Ali'yi kaldığı hapishaneye ziyarete gider. Çiçek ile Ali hapishanede görüşürler. Ali'yi görmek için hapishaneye ziyarete giden Çiçek'in Ali'ye bir sürprizi vardır. Ali'yi hapishanede ziyarete giden Çiçek maskesini çıkarır. Çiçek'in maskesini çıkarması dizinin en heyecanlı sahnelerinden biri olacağa benziyor. Çiçek, Ali'yi hapishaneye ziyarete gittiğinde maskesini çıkarır. Çiçek'in yüzünde bulunan yanık yarası izleri iyileşmeye ve yüzü düzelmeye başlamıştır. Çiçek'in yangında yüzünde oluşan yanık izleri Ali'yi Çiçek'ten başta uzaklaştırmıştı. Çiçek'in yüzün bulunan yaraların iyileştiğini hem Ali hem de izleyenler görür. Çiçek, yüzündeki yara izleri geçmeye başladığı ve yüzü eski haline döndüğü için çok mutludur. Çiçek'in bu mutluluğu gözlerinden okunmaktadır.
Cemre, kızı ile birlikte keyifli vakit geçirir. Kızı ile keyifli vakit geçirmesi ve kızını görmesi karşılığında Çelebi, Cemre'ye şart koyar. Çelebi Cemre'nin kızını rahat rahat görebilmesi ve onunla vakit geçirebilmesi için Cemre'ye eve dönmesini ve boşanma davasından vazgeçmesini şart koşar. Cemre'nin Çelebi'nin kızı ile ilgili bir şartına ne diyeceği merak ediliyor.