Annesinin biberonlu paylaşımı şaşırttı: Kendall Jenner hamile mi?

Son zamanlarda moda dünyasının ikonlarından Kendall Jenner'ın hamile olduğuna dair iddialar ortaya atılıyor. Bu iddiaların ortaya atılmasına yol açan olay, Kendall Jenner'ın annesi Kris Jenner'ın Twitter hesabından bir biberon emojisi paylaşması oldu.

Magazin 27.03.2021 - 14:18 04.05.2021 - 04:20 İlan35
Son zamanlarda moda dünyasının ikonlarından Kendall Jenner'ın hamile olduğuna dair iddialar ortaya atılıyor. Bu iddiaların ortaya atılmasına yol açan olay, Kendall Jenner'ın annesi Kris Jenner'ın Twitter hesabından bir biberon emojisi paylaşması oldu. Biberon emojisine kızı Kendall Jenner'ı da etiketleyen anne Kris Jenner, "Kendall Jenner hamile mi?" sorusunun ortaya atılmasına yol açtı.


Annesinden biberon emojili gönderi!


Basketbolcu Devin Booker ile aşka yelken açtığını 14 Şubat Sevgililer Günü'nde duyuran ünlü model Kendall Jenner, bir bebek sahibi olmayı istediğini açıklamıştı. Yakın zamanda bebek istediğini kaydeden Jenner'ın bu açıklamasından bir ay sonra annesinin biberon emojili paylaşım yapması ve kızına "Bunu aldın" yazması dikkat çekti. Bu paylaşımın, zaten bebek istediğini söyleyen Kendall Jenner'ın hamile kaldığına kanıt olarak gösterilebileceği kaydedildi.


"Ondan ancak bebek bakıcısı olur"


Annesinin Twitter paylaşımına yanıt veren ünlü model Kendall Jenner, annesinin paylaşımının "bir hamilelik duyurusu" gibi göründüğünü kabul etti. Bu açıklamasıyla kafalarda daha fazla soru işaretlerine neden olan Kendall Jenner'ın gerçekten de hamile olabileceği belirtildi. Bazı takipçiler, Kendall Jenner'ın annesinin paylaşımını yalanlamamasının hamilelik söylentilerini kanıtladığını savundu. Bazı takipçiler ise Kendall Jenner'ın hamilelik haberleriyle alay ederek "Ondan ancak bebek bakıcısı olur" şeklinde ifadeler kullandı.


Gerçek ortaya çıktı


Biberon paylaşımıyla ortalıkta dolaşan biberon emojisinin anlamı sonradan ortaya çıktı. Olayın aslı son yayınlanan "Keeping Up With the Kardashians" bölümünde anlaşıldı. Kendall Jenner'ın, kardeşleri olan Kourtney ile Kim'in çocuklarına bakmaya karar verdiği ortaya çıktı. Kendall Jenner'ın annesinin biberon emojili paylaşım yapmasının nedeninin de kızı Kendall'a bebek bakıcılığı konusunda destek vermek amacını taşıdığı anlaşıldı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@