Arif Güloğlu kimdir, sağlık durumu nasıl? Arif Güloğlu kaç yaşında, aslen nereli? Arif Güloğlu’na ilişkin bilgiler haberimizde…

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar

Çok Güzel Hareketler 2 programının sevilen oyuncuları arasında yer alan Arif Güloğlu geçtiğimiz aylarda lenf kanserine yakalanmış ve tedavi altına alınmıştı. Arif Güloğlu'nun tedavisi devam ederken dün akşam düzenlenen Pantene Altın Kelebek ödüllerinde Çok Güzel Hareketler 2 ekibi aldıkları ödülü tedavi altında olan oyuncularına ithaf etti. Bu gelişmenin ardından da Arif Güloğlu kimdir, sağlık durumu nasıl gibi soruların yanıtı araştırılmaya başlandı. Peki Arif Güloğlu kimdir, Arif Güloğlu kaç yaşında? Arif Güloğlu son sağlık durumu nasıl?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programında rol alan Arif Güloğlu Geçtiğimiz aylarda lenf kanseri nedeniyle tedavi altına alınmıştı. Genç oyuncunun tedavisinin hala devam ettiği öğrenilirken dün akşam düzenlenen Pantene Altın Kelebek ödüllerinde Çok Güzel Hareketler 2 ekibi de ödül aldı. Ekip sahnede aldıkları ödülü oyuncuları Arif Güloğlu’na ithaf etti. Sahnede yaşanan duygusal anların ardından izleyicilerde arama motorunda Arif Güloğlu kimdir Birgül kaç yaşında sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki Çok Güzel Hareketler 2 Arif Güloğlu kimdir? Arif Güloğlu sağlık durumu nasıl?

Arif Güloğlu kimdir?

Çok Güzel Hareketler 2 oyuncusu Arif Güloğlu 18 Eylül 1997 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Genç oyuncu 173 boyunda ve 69 kilo. Ankara'da çeşitli oyunlarda rol alan Güloğlu, daha sonra İstanbul'a gelerek yerleşti ve eğitim hayatına burada devam etti. Arif Güloğlu, Çok Güzel Hareketler 2 ekibine 2018 yılında katılırken Geçtiğimiz aylarda lenf kanseri teşhisi konuldu ve programa ara vermek zorunda kaldı.

Arif Güloğlu sağlık durumu nasıl?

Çok Güzel Hareketler 2 oyuncusu Arif Güloğlu Geçtiğimiz aylarda lenf kanserine yakalandığı haberleri ile sevenlerini bir hayli üzdü. Kısa süre sonra ise genç oyuncudan güzel haber geldi. Çok Güzel Hareketler 2 sunucusu Eser Yenenler yaptığı açıklamada Arif Güloğlu’nun lenf kanserini geldiğini duyurdu. İlerleyen günlerde Güloğlu ekipte yeniden yer almaya başlayacak.