Show TV ekranlarında yayınlanan Arıza dizisi pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Bu akşam 19.

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!
Show TV ekranlarında yayınlanan Arıza dizisi pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Bu akşam 19. bölümüyle izleyici karşısına çıkan Arıza dizisinde Burak, Derya'nın üzerinden oynayarak babası Fuat'ı kurtarma çabasına girişti. Bunun ardından Arıza Derya kimdir? Gerçek adı ne? Hazal Benli kaç yaşında her yerde aranmaya başladı. İşte Arıza dizisinin Derya'sı hakkında merak ettikleriniz...

Başrollerini Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan'ın paylaştığı Arıza dizisi; 19. bölümüyle ekranlara geliyor. Ali Rıza, Murat ve Haşmet'in oynadığı oyunla Fuat ve Burak'ı alt etmelerinin ardından Haşmet, Fuat'ı Lagos Çiftliği'ne götürdü. Geçmişin hesabı için Fuat'ı elinde tutan Haşmet, gerçekleri öğrenmek istiyor. Öte yandan Muzaffer ise Halide'nin kliniğine yerleştirdiği ajan sayesinde; Fuat'ın yaşadığını öğrendi ve operasyonla Ali Rıza'yı aldırdı. Hatta onu Fuat konusunda tehdit etti. Bu arada kendince plan yapan Burak ise Derya üzerinden babasını kurtarma hamlesini yaptı. Haliyle Melek ve Mithat'ın kızı Derya merak konusu oldu. Peki Arıza dizisi Derya kim?


Arıza Derya kimdir? Gerçek adı ne?


Derya Melek ve Mithat’ın 20’li yaşlarının sonuna gelmiş güzel kızlarıdır. Zengin bir ailede büyüyen Derya şımarık ve istediği olmadığında sinirlenen biri olarak öne çıkıyor. Bencil ve kendisini düşünen biri olan Derya kendi istekleri öne çıktığında kimseyi umursamaz ve düşünmez.

Arıza dizisinde Melek karakterine; Hazal Benli hayat veriyor.

Arıza'nın Derya'sı Hazal Benli kim, kaç yaşında?


Hazal Benli, 10 Haziran 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Opera Şan Bölümü’nden mezundur. İlk oyunculuk deneyimini Deniz Yıldızı dizisi ile yaşayan Hazal Benli daha sonra Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Zeyno karakterini canlandırmıştır.

Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Hizmetçiler adlı dizide Aslı karakterine hayat veren Hazal Benli, 1.72 metre boyunda, 56 kilo ve İkizler burcudur.

Hazal Benli’nin rol aldığı diziler ve filmler:

2020 – Hizmetçiler (Aslı) (TV Dizisi)
2018 – Kırgın Çiçekler (Fadik) (TV Dizisi)
2017 – Kara Yazı (İrem) (TV Dizisi)
2016 – Bu Şehir Arkandan Gelecek (Zeyno) (TV Dizisi)
2015 – Deniz Yıldızı (Seher) (TV Dizisi)