Arıza dizisi Derya kimdir Arıza dizisinde Yeşim Salkım'ın kızı Derya karakterini canlandıran Hazal Benli kimdir ? Arıza Derya amacı nedir ?gibi detaylar bu akşamki yayınlanacak olan Arıza dizisinin yeni bölümü ile çok merakla araştırılıyor? Arıza dizisi D

Arıza dizisi Derya kimdir Arıza dizisinde Yeşim Salkım'ın kızı Derya karakterini canlandıran Hazal Benli kimdir ? Arıza Derya amacı nedir ?gibi detaylar bu akşamki yayınlanacak olan Arıza dizisinin yeni bölümü ile çok merakla araştırılıyor? Arıza dizisi Derya kimdir Amacı nedir?

Pazar akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Arıza o3 Medya imzası ile bizlerle birlikte olmak da iken yönetmenliğini de Recai Karagöz yapmaktadır. Birbirinden başarılı oyuncuların bir arada olduğu Arıza dizisinde şu sıralar Arıza Derya kimdir sorusunun araştırılması sebebi Burak ile evlenmek üzere olduğu ve Yeşim Salkım karakterlerinin kızı rolüyle karşımıza çıkması olmaktadır . Arıza Burak ile evlenme arifesinde olan Arıza Derya Sırf bu sebepten Arıza dizisinin gidişatını etkileyecek bir karakter olarak karşımıza çıkan arıza Derya başarılı oyuncu Hazal Benli kimdir?

Veda Mektubu Dizisi Başladığı Gibi Bitecek! Dizinin Reytingleri Bir Türlü Düzelmedi! Veda Mektubu Dizisi Başladığı Gibi Bitecek! Dizinin Reytingleri Bir Türlü Düzelmedi!

Hazal Benli kimdir


Arıza Yeşim Salkım'ın kızı Derya karakterini canlandıran Hazal Benli , 27 yaşında olup istanbulludur . Ankara Devlet Konservatuarı mezunu olan pazar belli Hazal Benli, 1 72 boyunda ve 56 kilodur Yeşim Salkım'ın kızı Derya karakteri Halide'nin teyze kızı yani kuzenidir.

Arıza Derya nasıl bir karakterdir


Halide'nin teyzesi melek'in kızı olan 20'li yaşlarda bir genç kızı olarak karşımıza çıkan Arıza Derya zengin bir ailenin şımarık çocuğudur . Annesi ve babası tarafından üst sıralarda görülen arıza Derya, eğitimini özel üniversitede de alıp çalışmayı düşünmeyen bir karakterdir. Gezmeyi çok seven kişiliği ile bizlerle birlikte olan arıza Derya babasının yaptığı kirli işlerin farkında olmakta ve rahatsızlıkta duymamaktadır. Halide ye karşı nasıl diye sorarsanız kendisini çok seviyor olsa da kendi çıkarları için onu satmaktan da geri kalmayacaktır.

1993 yılı doğumlu olan Hazal Benli 27 yaşındadır . Deniz Yıldızı dizisi ile ilk olarak karşımıza çıkan Hazal Benli bu şehir arkandan gelecek Zeynep'i olarak da çok sevilmektedir. Instagram hesabında 120 bine yakın takipçisi olan Hazal Benli sosyal medya hesabını da aktif olarak kullanmaktadır