Her hafta Pazar akşamı izleyicisi ile buluşan ve izleyicisine heyecan dolu, gerilimli saatler yaşatan Arıza dizisi, yeni bölümleri ile tam gez devam ediyordu. Ancak diziye RTÜK'ten bir haber geldi.

Her hafta Pazar akşamı izleyicisi ile buluşan ve izleyicisine heyecan dolu, gerilimli saatler yaşatan Arıza dizisi, yeni bölümleri ile tam gez devam ediyordu. Ancak diziye RTÜK'ten bir haber geldi. RTÜK'ten gelen haber ile dizinin final yapmasına karar verildi. Oyuncu kadrosunda Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen ve başarılı oyuncular yer alıyor. Dizinin sevilen ve ilgi çekici konusu, iyi giden reytingleri dizinin bitmesine dur diyemedi. Arıza dizisi RTÜK'ün kararı ile yayından kaldırılacak. Dizinin son bölümü olan 20. bölümünde yaşanan gelişmeler, Ali Rıza ve Halide'nin yakınlaşmaları izleyiciden tepki topladı. İzleyicinin bu tepkisi RTÜK'e kadar taşındı. RTÜK, izleyicilerin geri dönüşleri ve ahlaksızlık şikayetleri ile Arıza dizisine büyük bir ceza kesti. Arıza dizisinin 20. bölümünde hastanede Ali Rıza ve Halide arasında büyük bir yakınlaşma oldu. Dizide ana karakterler arasında olan bu yakınlaşma, izleyicinin hiç ama hiç hoşuna gitmedi. İzleyenler, Arıza dizisinin sınırı aştığını ve Türk aile düzenine aykırı olduğunu RTÜK'e bildirdi. RTÜK'e giden şikayetler sonrasına RTÜK, Arıza dizisinin şikayet gelen son bölümünü titizlik ile incelemeye başladı. Diziyi inceleyen RTÜK, Arıza'nın final biletini kesti. Arıza dizisinin final yapması an meselesi. Arıza dizisi neden yayından kaldırılıyor ? Arıza dizisi neden final yapıyor ? Arıza dizisi neden yayından kaldırılacak ? Arıza dizisi neden final yapıyor ?Arıza Dizisi Yayından Kaldırılacak

Show TV ekranlarında yayınlanan ve izleyenleri tarafından çok sevilen Arıza dizisine üzen bir haber geldi. RTÜK tarafından diziye ahlaksızlık uyarısı geldi. Arıza dizisinin 20. bölümünde yaşanan yakınlaşma adeta dizinin sonunu getirdi. Arıza dizini finale götüren o sebep belli oldu. Arıza dizisi neden final yapacak, neden bitiyor sorularına da yanıt gelmiş oldu. Arıza dizisinin 20. bölümünde ana karakterler arasında büyük bir yakınlaşma oldu. Arıza dizisinin başrol oyuncuları olan Ayça Ayçin Turan'ın hayat verdiği Halide karakteri ve Tolga Sarıtaş'ın büyük bir ustalık ile hayat verdiği Ali Rıza karakteri arasında yakınlaşma oldu. Ali Rıza ve Halide, hastanede yakınlaşmaya başladı. İkilinin arasındaki yakınlaşma dizinin ilerleyen saatlerinde iyice arttı. İkinin arasındaki samimiyetin iyice artması ise hem izleyenleri hem de RTÜK'ü öfkenlendirmeye yetti.Arıza Dizisinin son Bölümünde Neler Oldu ?

Arıza dizisinin 31 Ocak Pazar günü yayınlanan son bölümünde yaşananlar diziye ceza getirdi. Arıza dizinin son bölümünde neler oldu bir bakalım. Arıza dizisinin son bölümünde Halide, Ali Rıza'ya yemek hazırladı. Birlikte gülerek, eğlenerek, aşk ile hazırladıkları yemeği keyifle yediler. Romantik yemekte, ikili arasında romantik dakikalarda yaşandı. Arıza dizisinde Halide ve Ali Rıza arasında yemek sırasında yakınlaşma olmuştur. Halide ve Ali Rıza yemek sonrasında da keyifli vakit geçirmeye devam etmişlerdir. İkili yemek sonrasında samimi bir şekilde dans etmeye başlamıştır. Dans eden Ali Rıza ve Halide sonrasında ani bir yakınlaşma ile öpüşmeye başlarlar. Öpüşmeye başlayan ikili romantik dakikalar yaşar. Romantik dakikalar yaşmaya başlayan Halide ve Ali Rıza öpüşerek yatak odasına giderler. İkili arasında olan yakınlaşma, yatağa geçtikleri zaman daha da artar. Ali Rıza ve Halide arasında yakınlığın artması ile izleyenlerin bir kısmı heyecanlanırken diğer bir kısmı da bu durumu ahlaksız buldu. Ahlaksız bulan izleyenler diziyi RTÜK'e şikayet etti. Arıza dizisi ile gelen şikayetler üzerine RTÜK diziye final yaptırmayı düşünüyor.