Arıza dizisi Oğuz kimdir Arıza dizisinin karakterleri şu sıralar çok meraklı araştırılıyor. Bizde sizler için arıza dizisi oyuncu kadrosu uzun tek tek araştırıp kim oldukları bir daha önce hangi dizilerde rol aldıkları konusunu bizler için açıklıyoruz.

Arıza dizisi Oğuz kimdir Arıza dizisinin karakterleri şu sıralar çok meraklı araştırılıyor. Bizde sizler için arıza dizisi oyuncu kadrosu uzun tek tek araştırıp kim oldukları bir daha önce hangi dizilerde rol aldıkları konusunu bizler için açıklıyoruz.Arıza Oğuz karakterine can veren oyuncunun gerçek adı ne ? Arıza dizisi Oğuz kimdir daha önceden hangi dizilerde rol almıştır gibi Arıza dizisi Oğuz karakterini tanımlayacak detayları sizler için paylaşıyoruz.Geçtiğimiz hafta 1. bölümü ile Show TV ekranlarında startını veren başarılı yapım Q3 medyanın yapımını üstlendiği Arıza dizisi geçtiğimiz hafta çok büyük reyting oranları ile başlamışken ikinci bölümü de 20 Eylül 2020 tarihinde yayınlandı. Adeta İntikam hırsı ile yanıp kavrulan Arıza Ali Rıza'nın hayat hikayesini anlatan Arıza dizisinde arıza lakaplı Ali Rıza düşmanlarının karşısına daha büyük olmak için istihbaratın da desteğini almaktadır. Arıza dizisi Oğuz kimdir sorusunun cevabından önce arıza dizisi Oğuz karakteri kimdir sorusunu cevaplamak istiyoruzArıza dizisi Oğuz karakteri bu akşam karşımıza çıktı ve Halide'nin en yakın koruması olarak bizlerle birlikte oldu. Yardımcı karakter rolünde arıza dizisi Oğuz gerçekte kimdirArıza dizisi Oğuz karakterine hayat veren isim Alican turandır. Mu menajerlik oyuncusu dahilinde seçilen Alican Turan Gönül İşleri dizisindeki performansıyla adından çok bahsettirmiştir.Vampir Muğla'da filminde ise böyle almıştır Alican Turan sosyal medya üzerinden mizah videoları da paylaşmaktadır Özellikle de Tunceli yöresinin insanını yağdıktan ve herkesi gülmekten öldürecek dereceye getiren Cemile abla demesi ile hafızalara kazınmıştır. 

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!