Ekranların sevilen dizisi Arka Sokaklar da Engin karakterinin yeni sevgilisini hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Engin'in karakter özellikleri neledir? Arka Sokaklar Engin yeni sevgilisiyle görüntülendi! Arka Sokaklar Engin'in yeni sevgilisi kaç y

Ekranların sevilen dizisi Arka Sokaklar da Engin karakterinin yeni sevgilisini hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Engin'in karakter özellikleri neledir? Arka Sokaklar Engin yeni sevgilisiyle görüntülendi! Arka Sokaklar Engin'in yeni sevgilisi kaç yaşındadır? İşte detaylar...Arka Sokaklar Engin'in yeni sevgilisi kim? Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar uzun yıllardır ekrandaki yerini korumayı başarıyor. Arka Sokaklar'ın zengin oyuncu kadrosunda İlker İnanoğlu da yer alıyor. Engin Komiser karakterine hayat veren İlker İnanoğlu, küçük yaşlardan itibaren sinema dünyası içerisinde bulunuyor. Seyirci karşısına ilk olarak ''yumurcak'' karakteriyle çıkan İlker İnanoğlu, farklı dizi ve sinema projelerinde yer aldı. Son olarak Arka Sokaklar serüvenine start veren İlker İnanoğlu, başarılı performansını istikrarlı bir şekilde sürdürüyor.Magazin basınının da yakından takip ettiği Arka Sokaklar Engin, aşk hayatında da hızlı bir grafik çiziyor. Arka Sokaklar Engin'in yeni sevgilisi haberleri gündeme bomba gibi düştü. 1965 doğumlu olan oyuncu, ilk evliliğini Biricik Suden ile yaptı. Amerikalı sevgilisinden Berker isimli bir oğlu bulunan İlker İnanoğlu, 2006 yılında da Yeşim Salkım ile nikah masasına oturmuştu. Genç ve güzel kadınlara zaafı olduğunu itiraf eden İlker İnanoğlu, son olarak kendisinden 30 yaş küçük sevgilisiyle görüntülendi.

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!


Manken ve modellik yaptığı öğrenilen genç kadınla AVM'de yakalanan oyuncu, ilişkilerinin bir süredir devam ettiğini kabul etti. Annebel isimli genç kadının sosyal medya paylaşımları dikkat çekti. Cüretkar pozlar vermekten kaçınmayan Annebel, İlker İnanoğlu ile fotoğraflarını da paylaşıyor. İlker ve Annebel çiftinin yurt dışında tanıştığı öğrenildi. Bir arkadaşları vasıtasıyla tanışan çift, uzun mesafeli ilişkilerini sürdürmek için fedakarlık yaptıklarını söyledi. Annebel'in sık sık Türkiye'ye gelerek sevgilisini ziyaret ettiği öğrenildi. İlker İnanoğlu, genç sevgilisinin yaşıyla ilgili eleştirileri kulak arkası etmekle yetindi.