Başrollerini Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel'in paylaştığı Aşk Mantık İntikam dizisinden büyük Youtube başarısı!

Güney Kore’nin iddialı yapımı Canning Single Lady adlı diziden uyarlanan, Fatih Aksoy ve Yağmur Ünal’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda  Umut Kırca'nın  oturduğu ve senaryosunu ise Özlem İnci Hekimoğlu ile Nil Güleç Ünsay'ın kaleme aldığı Aşk Mantık İntikam dizisinin Youtube kanalı 1 milyon aboneye ulaştı!

ask-mantik-intikam-ne-zaman-fina

Başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel'in yer aldığı ve kadrosunda Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu, Mehmet Yılmaz gibi isimlerin yer aldığı FOX TV ekranlarında yayınlanan dizi bu yazın en çok seyredilen yapımları arasında yer almayı başardı.

Farklı konusu ve güçlü kadrosu ile cuma akşamlarına damga vuran dizinin başarısı,  Youtube kanalındaki abone sayısının hızla artmasından da belli oldu.

Aşk Mantık İntikam Konusu!

Esra garsonluk yapmaktadır. Fakat hayatın zorluğundan sıkılarak yaşam standardının değişmesi için mühendis Ozan’la mantık evliliği yapmıştır. Ancak bu evlilikte maddi, manevi zorluklar yaşayınca evliliği bitirmek zorunda kalmıştır. Boşandıktan sonra Ozan bir yazılım şirketi açıp çok zengin olur. Ve bir gün Esra bu şirkette işe başlar. Ozan bu durum karşısında ise intikam almaya karar verir. 

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Aşk Mantık İntikam her cuma saat 20:00'de FOX TV'de...