Aras Bulut İynemli’nin başrolünde olduğu Atatürk dizisine sürpriz isimler katılmaya devam ediyor...

Aras Bulut İynemli’nin başrolünde olduğu Atatürk dizisine sürpriz isimler katılmaya devam ediyor...

Türkiye’de yayına başlayacak Disney Plus’ın dört gözle beklenen projesi Atatürk için Aras Bulut İynemli’nin Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandıracağı biliniyordu. Dizinin oyuncu kadrosu da yavaş yavaş netleşmeye başladı.

03 Medya’nın yapımcılığında çekilecek olan ve ülkemizde yıllardır hayalinin kurulduğu Atatürk’ü konu edinecek diziye önce dünyaca ünlü yıldız Emma Watson'ın katıldığı sonrasında ise başarılı oyuncu Songül Öden'in katıldığı duyurulmuştu.

Dev projede Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım karakterini Songül Öden’in canlandıracağı açıklanırken bir mutlu haber de, babası Ali Rıza Efendi’yi de Mehmet Günsür’ün canlandıracağı olmuştu.

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

Beklenilen dizide soyadını bizzat Atatürk’ün verdiği Türkiye Eski Büyük Millet Meclisi Başkanı Ali Fethi Okyar’ı ise, Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin Yalın karaketeri ile ünlü sempatik yüzü ve genç kuşağın başarılı yıldızlarından Bertan Asllani canlandıracak. 

Üsküp doğumlu başarılı oyuncu Bertan Asllani, oyunculuk kariyerine ilk kez bir gençlik dizisi olan “Pis Yedili” ile başlamış sonra da Göç Zamanı, Öğrenci Evi, Akrep gibi dizilerde yer almıştı.