Bodrum'da düzenlenen Bodrum Rallisi Ödül Töreni olaylı bir şekilde sonlanmıştı. Dün yaşanan silahlı kavgalı olayda oyuncu Mustafa Üstündağ'ın da aralarında bulunduğu 6 kişi gözaltına alındı.

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"
Bodrum'da düzenlenen Bodrum Rallisi Ödül Töreni olaylı bir şekilde sonlanmıştı. Dün yaşanan silahlı kavgalı olayda oyuncu Mustafa Üstündağ'ın da aralarında bulunduğu 6 kişi gözaltına alındı.

TOSFED Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu yaptığı açıklamada oyuncu Mustafa Üstüdağ cephesinin açıklamalarını yalanladı ve yaralanan Atıl Atılgan'ın sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.


Atıl Atılgan Kimdir?

Karya Otomobil Spor Kulübü Derneği Kulüp Başkanı Atıl Atılgan TOSFED başta olmak üzere farklı sektörlerden birçok kişi ve kuruluşa iletişim danışmanlığı yapmaktadır.

Atıl Atılgan Olay Gazetesi’nde 1987 yılında "Olay Motorsport" köşesini hazırlamaya başlamıştır. Daha sonra Oto Motor Spor, Carmen, Ralli Dünyası ve Auto Sport dergilerinde motorsporları muhabirliği ve yazarlık yapmıştır.

1995 yılında Olay FM ile müziğe kayarak Ay Çarpması ve Dance Club isimli yabancı müzik programları ile müzik direktörlüğü yapmıştır.

Aynı zamanda Olay TV’de Canajans katkıları ile Özel Etap, 6.Vites isimli otomobil programlarını yapmıştır. Atılgan ayrıca Clip Club isimli yabancı video müzik programlarının yapımcılığı ve sunuculuğunu yapmıştır.

1997 yılında Bursa Rallikos Yarışı'nın OLAY TV’den canlı yayınını sunmuştur. O dönem Bursa Otomobil Sporları Kulübü‘nün yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.

Opel Motorsport, Ford Rally Sport, Team Taksi ve Renault Performans Team takımlarında profesyonel olarak yarıştı.

Yılmaz Köprücü ile Türkiye Ralli Kategori 1 Şampiyonluğu ve Sınıf 3 Birinciliğini elde etti. 1999 sezonunda 2003 sezonunda Ethem Genim ile Renault Performans Team adına Türkiye Ralli Sınıf 7 Birinciliği’ni kazandı.

2006 Dünya Gençler Ralli Şampiyonası’nda Renault Sport Türkiye adına yarışan Fatih Kara-Cem Bakan çocukları ekibinin medya ve VIP ilişkilerini koordine etti.

TRT’de yayınlanan Oto Gündem programında danışman olarak Türkiye Ralli Şampiyonası yarışlarında röportajlar, sunumlar yaptı ve programın modifiye bölümünü hazırladı.

Autodrom bünyesinde Karting Yaz Okulu’nda, 7-12 yaş arası onlarca kişiye temel karting eğitimi verdi.

2008 yılında kendi şirketini kurarak medya ve iletişim danışmanlığı hizmetleri vermeye başladı. 9 yıldır aa danışmanlık firması ile TOSFED başta olmak üzere farklı sektörlerden birçok kişi ve kuruluşa iletişim danışmanlığı yapmaktadır.