Atv Müge Anlı 18 Ekim bugünkü bölümde neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Ekim Nurgül Beyran olayı son durum ne, çözüldü mü?

ATV’de araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın sunumuyla ekranlara gelen ve reyting rekorları kıran program Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Ekim 2021 yeni bölümüyle haftaya başlıyor. Türkiye'nin gündemini belirleyen konuları ile her gün izlenme rekorları kıran programda son günlerde en çok konuşulan olay ise 4 çocuk annesi Nurgül Beyran’ın öldürülmesi. Evinde ölü bulunan kadının kim ya da kimler tarafından öldürüldüğü araştırılıyor. Geçtiğimiz yıl Aralık ayında cinayete kurban giden kadının Uyuşturucu bağımlısı oğlunun amcasını öldürdüğü ortaya çıkmıştı. Nurgül Beyran hakkında aile içinde bir infaz kararı verildiği konuşuluyor. Peki 18 Ekim Müge Anlı ile Tatlı Sert bugünkü bölümde neler oldu? Müge Anlı Nurgül Beyran cinayeti son durum ne?

ATV’de hafta içi her gün ekranlara gelen ve milyonlarca kişinin yakından takip ettiği Müge Anlı ile Tatlı Sert ATV YouTube canlı yayın bilgileri her gün olduğu gibi bugün de araştırılıyor. Ekrana damga vuran konuları ile izlenme rekorları kıran programda son günlerde en çok konuşulan olay ise Nurgül Beyran cinayeti. Peki Müge Anlı'da bugün neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Ekim son bölümde neler yaşandı? Müge Anlı Atv YouTube bugünkü bölüm canlı yayın bilgileri ve detaylar haberimizde…

atv-muge-anli-18-ekim-bugunku-bolumde-neler-oldu-muge-anli-nurgul-beyran-olayi-cozuldu-mu-son-du-2

MÜGE ANLI ATV YOUTUBE BUGÜNKÜ BÖLÜM

Hafta içi her gün saat 10.00 13.00 arasında ATV ekranlarından canlı olarak yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programını kaçıran ve izleyemeyen izleyicilere internetten ve YouTube'dan izleme seçeneklerini araştırıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Ekim bugünkü bölüm Atv kanalı ile eş zamanlı olarak atv.com.tr adresinden canlı yayınlanıyor. Müge Anlı 18 Ekim bugünkü bölüm tekrarı ise programın sona ermesinin hemen ardından Müge Anlı ve ATV YouTube kanalları üzerinden paylaşılıyor.

18 EKİM MÜGE ANLI'DA BUGÜN NELER OLDU?

Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü

Müge Anlı'da bugün neler oldu, Müge Anlı son bölümde neler yaşandı sorularının yanıtlayan milyonlarca izleyici tarafından en çok araştırılanlar arasında yer alıyor. ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında geçtiğimiz haftaya damga vuran Nurgül Beyran konusu devam ediyor. İstanbul Bağcılar'da yaşayan Nurgül Beyran evinde ölü bulunmuştu. İlk bakışta bu ölüm doğal bir ölüm zannedilirken kadının boğulma sonucunda öldüğünün ortaya çıkması ile birlikte olay cinayete dönüştü. Öldürülen kadının ölümünden 5 ay önce oğlunun amcasını öldürdü de ortaya çıktı. Nurgül Beyran’ın ölümünün aile tarafından verilen bir infaz kararı üzerine olduğu iddia ediliyor.

Diğer yandan, talihsiz kadının diğer oğlunun da uyuşturucu bağımlısı olması ve evdeki herkesi rahatsız etmesi nedeniyle şüpheler onun üzerinde de yoğunlaşıyor. Evdeki asansörün motoruna kadar çalan ve ailesine daha önce de şiddet uyguladığı belirlenen gencin cinayeti işleme ihtimali üzerinde duruluyor.