ATV’nin fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün ekranlara geri döndü. Büyükşen cinayetinin bilinmeyenleri ise Müge Anlı'da ortaya çıktı.

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert sezon arasının ardından bugün yeniden ekranlara döndü. Müge Anlı programı kapattığı gibi Büyükşen cinayeti ile açtı. Bildiğiniz üzere Büyükşen cinayeti Müge Anlı ile Tatlı Sert programı sezon finali yaptıktan sonra çözülmüş çiftin yanlışlıkla öldürüldüğü ortaya çıkmıştı. Peki Müge Anlı ile Tatlı Sert 30 Ağustos 2021 bugün canlı yayında neler yaşandı? Büyükşen çifti neden öldürüldü?

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın sunumuyla hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programı Temmuz ayından bu yana verdiği sezon arası sonrasında ekranlara geri döndü. Müge Anlı ile Tatlı Sert sezon finali yapmadan önce Büyükşen cinayeti konuşuluyordu. Türkiye'nin kilitlenerek izlediği program sezon finali yaptıktan sonra ise cinayet aydınlatıldı. Peki Müge Anlı'da bugün neler oldu? ATV Müge Anlı 30 Ağustos 2021 canlı yayın detayları haberimizde…

atv-muge-anli-bugun-30-agustos-2021-canli-yayin-muge-anli-ile-tatli-sert-buyuksen-cinayeti-bilin-2-1

MÜGE ANLI YENİDEN EKRANLARDA

ATV ekranlarında uzun yıllardan beri gündüz kuşağının en çok izlenen programlar arasında yer alan Müge Anlı, Temmuz ayında yaz aylarının gelmesi dolayısıyla sezon finali yapmış ve ekrana veda etmişti. Sezon arasında da çalışmaya devam eden Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi sayesinde birçok kayıp bulundu ve ailelerine yeniden kavuştu. Bugün yeniden ekranlara dönen Müge Anlı hem izleyicilerini hem de ekranda olmayı özlediğini söylerken yeni Sezonun ilk konuğu yine Osman Büyükşen oldu.

Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü

atv-muge-anli-bugun-30-agustos-2021-canli-yayin-muge-anli-ile-tatli-sert-buyuksen-cinayeti-bilin

MÜGE ANLI BÜYÜKŞEN CİNAYETİ SON DURUM

Müge Anlı ile Tatlı Sert programını damga vuran Büyükşen cinayeti program sezon finali yaptıktan sonra birkaç gün içinde çözülmüştü. Büyükşen çiftinin yanlışlıkla öldürüldüğü ortaya çıkmış bütün Türkiye büyük şok yaşamıştı. Bugün ekranlara geri dönen Müge Anlı programı yine bu konuyla açtı. Cinayetin bilinmeyenlerini konuşmak istediklerini söyleyen Müge Anlı, katil zanlısı olarak bilinen Osman Başdemir'in herhangi bir itirafı olmadığını söyledi. Bugün programa Osman Büyükşen ile birlikte katil zanlısı Osman Başdemir'in avukatı da katıldı. Müge Anlı ortaya çıkan katil zanlıları ile ilgili olarak cinayet motivasyonunun kendilerini tatmin etmediğini söyledi. Osman Büyükşen de aynı fikirde olduğunu ekledi.